NOVI FORUM

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
singer
Korisnik
Postovi: 73
Pridružio se: 15 Mar 2011 20:06
Lokacija: Fjutog

Post od singer »

sprinter napisao:Podržavam predlog Admina za novo ime foruma. Ima Nas iz svih krajeva i zaista je dobro da se ime jednog grada ( bilo kog ), ne upisuje . Označavanje države je dobro i zbog posetilaca foruma, domaćih i stranih.

Za Petak, kakav je plan, otprilike u koje vreme da se vidimo, 17.00, 17.30, 18.00ha, ? Kako Zoranu odgovara? On je domaćin.

Pozdrav
Ja nemam nikakvih zamerki ni da ostane ime kao sada a ni da se promeni u srbija. Kako se vecina dogovori, recimo nek admin stavi temu na glasanje. Meni je jedino bitno da i dalje mogu da citam korisne savete od iskusnijih i da podelim neko svoje iskustvo sa drugima. Voleo bih da postoji i posebna tema pod nazivom Kampovi, ( iskustva vezana za kampove ), oglasi ( polovna / nova kamp oprema, kamperi, prikolice , satori itd ). Voleo bih i da bude tema u kojem ce se predstavljati clanovi.

Eto, par predloga
Razlika između dečaka i odraslog muškarca je samo u ceni njihovih igračaka
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

mapa za bolje snalazenje PETAK 15.04.2011. 17--18 h

Slika
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Što se tiče teme kampovi, i ja sam lako prešao preko osnovne strane Camping cluba Brograd. U njemu postoji posebna tema kampovi. posebna tema putovanja i sl. Treba videti da se one aktiviraju i da se upune sadržajima.

Što se tiče kampova, predlažem da se svaki kamp posebno vidi kao deo teme, kao jedna celina, pa da se prvo obradi generalno kao tema sa svim informacijama i slikama, a da se sva iskustva (pozitivna i negativna) a koja se odnose na njega, nalaze u okviru teme, a ne na nekom drugom mestu. Sve ovo radi preglednosti i brzine dobijanja informacija.
Osim kampova, ovako bi mogli da odredimo i obradimo pojedine regije koje posećujemo.

Pozdrav

Za Mustang-a,

Nadam se da imaš vreme za Petak u Bgd.
medvedici
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 30 Mar 2010 19:01

Post od medvedici »

Pre svega pozdrav svima,a sto se tice promene naziva zasto da ne ako osnivac i vlasnik foruma se sloze.Dosao bih i ja ali deca roditeljski pa ne znam da li cu stici i da nema guzve.Sve odluke koje donesete vecinom glasova dodajte i mene pa u nove radne pobede.Veliki pozdrav od medvedica !!!
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Na žalost sigurno neću prisustvovati okupljanju, ali na ovaj način želim da pružim punu podršku svim vašim odlukama. Ovaj forum je pravo blago za nas koji smo zaljubljeni u kampovanje.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

I pored dobre volje nisam uspeo zbog obaveza da dođem ali jedva čekam da čujem neku informaciju o današnjem skupu.
Omnia mea mecum porto
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Od sada mozete da uploadujete slike direktno na forum :)

U gornjem dijelu ekrana se nalazi stavka "upload slika",
tu mozete uploadovati i pregledati Vase slike.

Ispod slike je link koji je samo potrebno sa copy/paste ubaciti u poruku.

Nadam se da cemo sada imati sareniji sajt :)
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Za groskamper-a:

Avatar se postavlja klikom na
profil / licnost /
, zatim cekirati "Koristiti avatar"
i kliknuti na
"Prebaciti avatar-a".
Nakon toga treba uploadovati sliku.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Evo par reci vezano za danasnji mali skup nas 7 koji smo se okupili i napravili mali sastanak cluba .
Moram reci da nam je predsednik bio opravdano odsutan , na putu je u ovom terminu , sem obaveze koju je imao i sam nacin putovanja (kamper vozilom ) ka Milanu opravdava ne dolazak .
Jedan od prisutnih je nas programer i clan cluba u pravom smislu reci (kao vlasnik kamper vozila ) Igor , uz prisutne clanove Leo iz Prokuplja sa suprugom , Randjic Milana, Aleksandar- Sale Dimic ,Sprintera iz Sapca i mene Zorana Nikolica .
Vise nego prijatno drustvo razgovori koji su se kretali po svim temama ipak smo kanalisali na par vaznih tema .
Vise clanova je ideju da se ime kluba "camper club beograd " preinaci u Camper club Srbije istaklo sto opravdava kao potrebu ne naglasavajuci lokalnu ideju vec pokret koncentrisarti sire u okviru nase drzave Srbije . brzo se to konkretizovalo kao cinjenica koja ce otsad biti primenjivana a detalje oko loga i natpisa na logu Beograd graficki preraditi u Srbije . Leo je obecao da ce to uraditi graficke prepravke a Igor to posle izmeniti u sajtu .
Napominjem da se ove izmene desavaju u pravo vreme jer je zadnji rok za preregistraciju odruzenja gradjana koji je dala drzava pa tako ove promene su u zadnji cas uredjene .
Nakon ovih prepravki sledi stampanje nalepnica kluba , clanskih karti i drugog materijala koji je prikladan jednom ovakvom udruzenju.
Sajt bi trebalo modifikovati da se sa prve strane naslovi poput putovanja , oglasi, kampovi postanu aktivni tako sto ce odmah prebacivati na stranice foruma sa novim folderima koji cee se nadodati na ove postojece .
Forum ce dobiti pored dosadasnjih 6 tema imati vise i tako napraviti reda i olaksati snalazenje i pretragu.
Ideja koju treba razraditi je da se postavi aktivan katalog www. movera .com sa idejom da se moze po sifri odredjenog artikla naruciti roba a to bi bilo moguce ukoliko nas klub nacini ugovor sa ovim velikim snabdevacem opreme za potrebe kamper vozila i prikolica .
U razgovorima koji su se poveli ocigledno da je iskustva u putovanju na pretek a pretociti ih u tekst i uputiti i druge clanove ili ljude koji bi sebi zeleli takvu putesestviju ukazalo se kao dobar pravac u radu naseg sajta, uredivsi ga i obogatiti slikama samo je korak i vise , angazovanje Igora i ideje koje smo mu preneli mozda ce vec za neki dan da se vide .
Dogovor je da se poseti Zasavica na dan otvaranja novog kampa 14-15. maja promotivisemo ovaj kamp a i mi se okupimo i provedemo za taj vikend .
tu bi se mogao i dogovoriti neki novi susret i tako jos neke planove za leto.
Bilo je jos tu dosta tema , razmene iskustva sve u svemu prijatan susret i zelja da se nastavi u prvoj sledecoj prilici .
Ukoliko postoji jos neka ideja svakako je iznesite na forumu pokusacemo tako da ucinimo zanimljivijim i korisnim ove nase stranice.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Oho evo rezultata brze nego sto se i moglo predpostaviti Hvala Igore , Za avrtara sad treba napraviti pravu sliku mislim da ce i Mustang da se raduje secam se da je imao zelju da ga postavi pre par meseci
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Valjalo bi da ,ko god je zainteresovan, da predlog za nove grupisane teme osim postojecih:

Kamperi
Kamp prikolice
Šatori
Simpatizeri
Servisi i oprema
Korisne informacije

------------

Znam da fali:
Putovanja
Oglasi
...
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Posto se sporo ucitavala
pocetna stranica sajta http://campingclubbelgrade.org
vise nije "Novosti" vec "O nama".
singer
Korisnik
Postovi: 73
Pridružio se: 15 Mar 2011 20:06
Lokacija: Fjutog

Post od singer »

Folder Kampovi pod obavezno...

Ovo sa Moverom je ideja pun pogodak, samo me malo brine tehnicka mogucnost narucivanja i slanja u Srbiju.

Puna podrska reorganizaciji :)
Razlika između dečaka i odraslog muškarca je samo u ceni njihovih igračaka
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Puna podrška reorganizaciji sajta. Samo malo da ispravim Gros-a. Da ne bi bilo nekih nedoumica, predloženi novi naziv je: "Camping Club Srbije". Zoran je nehotice upisao kao Camper Club Srbije.

Što se tiče naslovne strane, predloženo je i da se sačine tzv. padajući meniji sa podgrupama, radi lakšeg snalaženja, kao i da kada se na naslovnoj klikne na naziv kampovi, putovanja i sl. da se ide direktno na deo foruma sa odabranom temom.
Poslednja izmena od sprinter u 16 Apr 2011 13:48, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mislim da bi trebalo da se u naslovnoj strani označi kad ima novih poruka ili nekih drugih novo upisanih sadržaja. To imamo i sada, ali samo u delu foruma.
Odgovori