NOVI FORUM

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Posto definitivno moramo da formiramo novi forum, molim kolege da naprave predloge izgleda osnovnog menija i organizacije.
Analizirajuci slovenacke i hrvatske forume mozemo usaglasiti optimalnu oranizaciju foruma .

Posto sledece nedelje planiram skup par kamperista iz Beograda radi razgovora oko reorganizacije kluba, pravne i operativne, zakazacu za sledecu nedelju sastanak .
Naknadno cu objaviti termin i mesto sastanka, pa ko bude imao vremena pozvan je unapred.

Jos uvek se logujem na KAMPER-a .

Pozdrav

ADMIN
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

a ali se uopšte zna kada ga gase
Poslednja izmena od pecaros021 u 03 Apr 2011 22:01, izmenjeno 1 put ukupno.
rođen da peca osuđen da radi
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Planiramo da se otvori jod jedan novi forum i da jedno vreme budu u funkciji oba.
Mada mi nas novi buduci clan , progamer tvrdi da postojeci moze da se resi. Radice se na resavanju problema narednih dana nakon cega cemo vas informisati.
Najgora varijanta je da sa starog foruma svako prebaci svoje teme na novi.
Pozdrav
ADMIN prerusen u Kampera
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Ajd posto me pominjete da nesto i uradim :)
Juce sam stavio dodatno pitanje prilikom registracije za prepoznavanje automata,
sad ostaje da sacekamo da vidimo da li ce se spam ponovo javljati.

Pozdrav svima od novog clana kamp kluba.

Za Admina: da li ste probali da idete na stavku "zaboravljena lozinka" na
http://campingclubbelgrade.org/upload/l ... ion=forget
Poslednja izmena od igor u 09 Apr 2011 08:04, izmenjeno 1 put ukupno.
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

možda grešim ali neki od na su registrovani na primer na @nadlanu.com a sada se domen ugasio pa je @open.telekom.rs kako da ti ostavim mail sa kojim sam registrovan kada više nepostoji
rođen da peca osuđen da radi
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Najjednostavnije je da se ponovo registruješ, nema komplikacija
randza
Korisnik
Postovi: 15
Pridružio se: 21 Mar 2011 10:53

Post od randza »

za Adminisratora

Sta bi, sa predlogom okupljanja i upoznavanja zainetresovanih clanova
oko novog sajta, izgleda sajta i nacina postavljanja tema u nizu,
da nam forum ne bi izgledao kao svastara.
Nacuo sam da Gros ima prostor idealan za druzenje i radni sastanak
pozdrav svima

:cool:
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

imam prostor i moze da posluzi pa potvrdjujem kao predlog
Zoran
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Pomenio sam email adrese na forumu koje su bile
@nadlanu.com su @open.telekom.rs
takodje svi @...yu su sada @..rs
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Što se tiče foruma, po meni, ako je iole moguće, najbolje bi bilo da ostane ovaj, uz neke modifikacije.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Zaista bi bilo dobro da se postojeci jos razvije , Poprilicno je aktivan na GOoogle kad se trazi neki podatak sa kljucnim recima putovanje -kamper -kamp oprema i slicno, licno mislim daa fale rubrike delovi sajta sa ilustracijama , clancima poput onih koje admin pise za travel slike sa novim modelima , pa i malo reklamnih banova naravno koji bi bar necim imali nit vezu sa kamperima kampom opremom turizmom i slicno.
Takodje bi izneo da bi bilo dobro da postoje lako pregledni jedan ili vise online kataloga sa pratecom opremom i delovima servisno potrebnim za kamp prikolice ili kampere od hemije do delova tipa invektora ... primer je sajt e oprema www.na vodi com. Sada vise nego ikad pre razvijena kurirska sluzba , jednostavna i brza , primer limundo (sve stize na vasa vrata za najvise 2-3 dana ) Primer neka ski oprema iz Krusevca za dva dana 250 din + cena kostanja predmeta i eto vam je u rukama . Koristio sam tu uslugu od AKS-a u E-post i vise od 20 puta i nikad nije bilo problema
Ovo sam imao priliku da i sam da predlozim adminu .Kao predlog ne znam koliko je objektivno da se razvije ali ne moze se negirati da slicni pomenuti sajtovi poput''www na vodi.com '' ili http://bjbikers.com/ nisu dobri za svoje clanove , naravno da su dobri interesantni ilustrovani samoodrzivi a mnogi se takmice da dobiju svoje mesto na sajtu za reklamu i slicno kao sto su aktivni oglasi predlozi...
Koliko da ne upuceni znaju moji kontakti sa reklamnim agentima u elektronskoj formi su cesti i reci cu koliko kosta da me jedan http://www.portal-srbija.com/zabava-i-u ... plav-gros/ je sad oko 20.000 din godisnje a konkurentna kuca www. info 011 .com nesto jeftinije za iste slike , sad puta koliko puta samo za par slika a u svakojod navedenih firmi jedan od najvaznijih repera je posecenost sto nas sajt ima vec kao izgradjenu situaciju dakle svi uslovi su vise nego steceni da se krene u dobro i bolje ali kao restailinizacija postojece adrese mozda nesto ambicioznie
Ovo je naravno samo predlog i mozda posluzi da se povedemo u nekom pravcu ili dopuniti ili nadogradjivati
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Pozivam GROS-a da predlozi neki termin za sastanak u sledecoj nedelji osim ponedeljka posle 16h.
Na sastanak su pozvani svi koji zele da se ukljuce u aktiviranje i rad kluba. Mislim da za pocetak treba da se ukljuce: GROS, SPRINTRER, MUSTANG,KAMPER,NIDACON,RANDZA, MARTA i ADMIN . Naravno i svi ostali su pozvani da se ukljuce ili licno ili sa konkretnim pismenim predlozima.
Navedeni cclanovi foruma bi predstavljali inicijalni odbor koji bi napravio Plan rada i aktivnosti u tekucoj godini nakon cega bi se sazvala Skupstina clanova kluba gde bi se izabrali odgovarajuci organi. Posto je u medjuvremenu doslo do promene zakona pa je idealan trenutak da se sve zavrsi odjednom.
Pozdrav ADMIN
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

dali je to grupisanje vlasnika kampera ili nešto drugo???

i dali i to važi za članove koji imaju kamp prikolice i šatora a ovde su na forumu zbog ljubavi prema ovom vidu turizma i takvom načinu života:/:/:/
rođen da peca osuđen da radi
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Poziv je naravno za sve ljubitelje kamping-karavaning turizma NARAVNO.
Pozdrav ADMIN
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Slažem se , meni lično najviše odgovaraju termini posle podne. Još ako je u Petak, super.

Pozdrav
Poslednja izmena od sprinter u 10 Apr 2011 22:29, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori