NOVI FORUM

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
vesna1309
Korisnik
Postovi: 10
Pridružio se: 23 Mar 2011 01:24

Post od vesna1309 »

Ni jedno,ni drugo,nego je meni ovaj sajt jako zanimljiv.U pravu si za rodjendan,gospodja,a godine 32!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

najlepse doba !!!
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Evo i mene posto vidim da vam nedostajem. Salim se. Stisle obaveze a vreme mi konstantno nedostaje.

Tema LOGO: Namerno je napravljen logo sa asocijacijom na logo sajma u Diseldorfu. Slepamo se uz veliki brend besplatno. Svi ga uoce i zapamte. Da bi nas logo i brend promovisali i imali ocekivani efekat morali bi da mnogo ulozimo i truda i novca.

Tema ZASAVICA. Bio sam juce do Zasavice u prvom pravom kampu u Srbiji. U toku su zavrsni radovi i gospodin Simic nas ocekuje 14. i 15. maja gde ce domacin obezbediti besplatan boravak, uvodnu domacinsku zakusku i besplatnu rakiju u neogranicenoj kolicini. Besplatna rakija ce biti propagandni stos prve godine rada kampa. Sve ostalo moze biti u nasoj reziji, hrana, tamburasi, pice u skladu sa raspolozenjem i raspolozivim finansijama. Ambijent u kampu je stvarno izuzetan i mislim da ce nam svima prijati odmor i druzenje. Domcin ce nam omoguciti i besplatnu voznju brodicem a mi cemo napraviti atmosferu u kampu koja ce se kasnije preko fotografija preneti na flajer koji ce se koristiti u marketinske svrhe.

Tema KLUB. Ove nedeljer cemo zavrsiti usaglasavanje statuta u skladu sa novim zakonima i registraciju kluba u APR-u a nakon toga mozemo napraviti npr. uj Zasavici skupstinu kluba i izabrati novo rukovodstvo, doneti program rada i aktivnosti u narednom periodu. Tada mozemo usaglasiti i detalje vezane za novi naziv kluba, logo ,....
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Pozdrav za Vesnu1309 od Dusan 1209 sa Aleksom 0309.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Poruka za LIO.
Predlazem da malo prepakujes postojeci logo sa slicnim simbolima i bojama. Deluje optimisticki, sveze i direktno asocira na sta treba bez dileme. Treba da asocira na znak sajma u Diseldorfu koji pamte svi koji nam trebaju.

Moj predlog je da se klub zove KAMPING KLUB SRBIJA

Posalji mi tvoj mejl da ti dosadasnja resenja za logo, clanske karte, pristupnive, vizit karte i memorandum, dostavim u formi za dalji rad.
moj privatni mejl je : dukkbg@gmail.com

Sjajno je da u ekipi imamo Igora za program i tebe za navedenu tematiku. Od 1995.god se grcim i snalazim a sada sve postaje lako i jednostavno.
Zajedno smno jaci. Sada cu da aktiviram i druge ideje i projekte koje sam nisam uspeo.
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Za groskamper:

Omogucio sam ti moderatorske privilegije,
sa kojima se mogu setati teme iz jedne u drugu kategoriju.

Npr na * Naslovna * » Kamperi
sad na dnu stranice imas novu stavku: "Urediti forum"
koja daje mogucnost brisanja i pomeranja selektovanih tema

Nadam se da se admin slaze sa tim?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

konacno cemo urediti teme i poruke , malo ce da traje ali zarad buducih vremena potrudicemo se svi po malo
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ukapirao sam kako radi, bice mi zadovoljstvo.
Fali mi rubrika PUTOVANJA u glavnom meniju ima dosta toga , a mislim da pod simpatizeri pristaju informacije sajtova koji predstavljaju slicna interesovanje , mislim na sajtove koji promovisu putovanja ,istrazivanja i slicno (ili sam promasio ) bolje spocetka to da razjasnimo ?
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Odlicno :)

Dakle, forum je podijeljen hijerarhijski na

1. Kategorije (trenutno je to samo "Camping Club Belgrade")
2. Forume unutar kategorije (trenutno kamperi, kapm prikolice,satori,simpatizeri,servis i oprema i korisne informacije)
3. Teme unutar foruma
(npr sada pisemo u temi "NOVI FORUM")

Znaci trebalo bi smisliti preglednu i logicnu organizaciju kategorija, foruma i tema.
Tek nakon toga Groskamper i ja mozemo lagano da prebacimo sve postojece teme na nove pozicije.

Dajte predloge :)
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

ja vec prebacujem one teme koje su sigurno primerene naslovima servis i oprema
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Primetio sam da postoje mnoge teme - SAMOGRADNJA- prepravke dopravke ili po koja konstrukcija tako da predlazem do sad

PUTOVANJA
OGLASI
SAMOGRADNJA
GALERIJA
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Pokušaj za znak koji nije u vezi sa postojećim znacima (da nas ne jure za autorska prava :) )

Slika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Igore daj nam jedan naslov sa PUTOVANJA I JEDAN SAMOGRDNJA i Galerija mogao bi dosta toka da klasifikujem iz "kamperi"
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Dodao sam putovanja i samogradnju.

Od sada na http://campingclubbelgrade.org/
mozete videti zadnjih 10 poruka sa foruma :)
Odgovori