Nema viza, ali kao da ih ima

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Leca
Korisnik
Postovi: 27
Pridružio se: 13 Apr 2011 13:22

Post od Leca »

Mislim da ovo zasluzuje novu temu. Ako neko putuje, neka nam javi kako je na granici, sta se sve trazi. Kako da zakacim prikolicu i krenem na put od kampa do kampa, ako mi traze pozivno pismo, rezervaciju....itd. Dajte malo svezih informacija !
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Informacija od prošlog letovanja u Grčkoj: niko nas ništa nije pitao!
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Informacija od proslog leta za Hrvatsku i Sloveniju: niko nas ništa nije pitao!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za one koji idu u Italiju, idite na neki malogranični prelaz ka bivšim republikama, pa onda iz njih uđite u Jevropu.

pouka: Glasali smo za promene, tako nam i treba
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Ja sutra krecem za Srebrno jezero dali ima zainteresovanih za vikend na srebrnjaku.
YU1PSO
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Mislim da se sve ove nove mere u sprecavanju laznih azilanata nece odnositi na nas.

Vlasti nece da javno kazu sta je u pitanju, ali je jasno da ce nasi sa juga biti glavna meta provera i dokazivanja da ce da se vrate.
stjepanovic
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 02 Maj 2011 21:45

Post od stjepanovic »

U zadnja dva mjeseca četiri puta smo prelazili granice preko Hrvatske u Sloveniju, Ilaliju , Mađarsku (za Slovačku i Češku). Mi kao građani BiH -Republike Srpske nismo imali problema apsolutno nikakvih. Čak najrigoroznije provjere su pri ulasku u Hrvatsku gdje sada rade izlazak svih putnika te pregled kampera ( ali čisto reda radi otvore pretince ali ne preturaju ) . Upitaju da se ne nosi alkohol, cigarete i suhomesnati proizvodi, ti kažeš da nenosiš i to je to. Slovenci su najviše OK . Mađari takođe pregledali unutra ali ništa strašno .
Ovo sa Hrvatima je novina jer prošle godine je samo bio pregled pasoša i papira od auta -nikada pregled unutra.
I da napomenem uvijek smo išli na veće granične prelaze (Slavonski Brod, Sl. Šamac, Bregana , Udvar)
Odgovori