INTERNET ADRESA CAMPING CLUBA NA FACEBOOK-U

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ovih dana pregledam po netu i vidim da svaka zvezda ima svoj profil na facebook-u pa eto ideje da nase stranice priblizim i ovim putem .

Sve u interesu da se sto vise pokazemo i predstavimo nasem i belom svetu .
tek sam poceo da formiram stranicu i nadam se sve vecem broju "prijatelja " simpatizera kluba
Vremenom cu dodavati sve vise slika na profil , pa red je da pitam da li je u redu da neke slike sa foruma postavim na stranice facebook-a

Pogledajte kako to izgleda sad:

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 92&sk=wall
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Mislim da je ova tvoja akcija na facebook-u dobra radi propagiranja kamping karavaning turizma i rada naseg kluba. Samo promeni fiksni broj telefona.
Treba da stoji 011 4142440. Koriguj nas naziv na engleskom.Treba da bude : Camping Club Serbia
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Telefon sam promenio a naziv ne mogu jer nailazim na problem poput nase internet stranice samo jedno slovo i potpuno druga osoba ili adresa , pa tako neka ostane ovako .
U pripremi je moj skromni doprinos clubu reziranje video clipa za potrebeprezentacije na yuo tubu . Zasad spremam materijal , nece to biti nesta epohalno ali kako ne vidim da mi neko zeli pomoci osmislicu sam , Dobro bi bilo da staviim i kadrove naseg kluba sad u novom ruhu kao i remontni kapaciteti i parking .
takodje imam ideju da postavim neke od slika koje pokazuju atmosferu momenata kad smo se okupili koliko da pokazem nasu snagu.
Sve ovo zelim da uradim da bi utiskivanjem imena kluba u recimo GOOGLE pretrazivac ime naseg kluba odmah pojavili podaci sa jakih adresa poput facebook-a kao i sa yuotuba i naravno nase web adrese, potom ce se mali provajderi sami preuzimati od velikih i siriti nasu adresu . To su iskustva licna sa mojom firmom , jedno vreme sam se trudio sam da po ukucavanju se pojavi u svetu interneta a sad u cudu vidim da me ima na stotinu adresa o kojim ne znam da sam ikad pravio nikakve dogovore .
Ima li kakvih prigovora ili ideja rado cu prihvatiti smernice
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

lepa zamisao gros, uz moju punu podrsku samo nastavi, ne bez sumnje u tvoju kreativnost na tom polju si se odlicno pokazao, jer si medju prvima postavio prezentaciju na yuotub kamperom po srbiji, (da pomenem i mustanga koji je isto to sa grckom uradio) i samim tim veliki iskorak napravio da ne vrte se samo slovenacki klipovi (i ostali) kad je asocijacija kampovanje vec da smo i mi skupili dovoljno kamp elana da bi to mogli pokazati svima. dobro je da medju nama ima pokretaca koji ce nas na pravi nacin prezentovati kao ozbiljnu grupu ljudi koja zeli da kamp turizam zazivi u ovoj nasoj zemlji
svaki pomak ce dati rezultate samo napred
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Evo skromnog doprinosa:
http://www.uns.ac.rs/4m2/Zasavica20110514.flv

Svi verovatno prepoznajete da je u pitanju druzenje u Zasavici. Groš možeš i ovo da baciš na www.youtube.com
Poslednja izmena od liiiman u 11 Nov 2011 19:42, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Odgovori