Servis i parking za kampere u Nišu

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Još jedna korisna informacija o kojoj smo već pisali u rubrici "Korisne informacije" u temi "Kamping parking".
Krajem januara prošle godine naš niški kolega Posejdon bio je u završnoj fazi izgradnje auto-servisa u čijem sastavu je bio predviđen i deo za popravku i parkiranje kampera.
Objekat je završen i ja sam se lično uverio u kvalitet i isprobao profesionalnu uslugu u njemu.

Slika Slika

U ovom servisu možete pored svih vrsta standardnih automehaničarskih usluga obaviti popravku, reparaciju i ugradnju razne standarne i dodatne opreme za kampere kao što su razni audio-video uređaji, pretvarači napona, solarni paneli, gel akumulatori, Led rasvetu, tende itd.

Slika Slika

Na parkingu iza servisa možete parkirati kamper ako ste usputni posetilac ovog kraja i obaviti standardne tehničke stvari oko kampera, kao što su punjenje čiste vode i pražnjenje rezervoara.

Slika Slika Slika

Servis se nalazi na delu starog autoputa Niš-Leskovac kod sela Malošište a kontakt telefon je 065/656-65-66.
Poslednja izmena od mustang u 14 Dec 2011 00:24, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Sjajna vest. Imamo jos jednu kamping tacku u Srbiji. Potrebno je da se objave koordinate i da se poradi na marketingu. Ocekujem da mi Posejdon posalje na mejl sve podake o lokaciji, o vrstama usluga, posebno za radove na vozili, kako bi sve to objavio na naslovnoj strani sajta. Pozdrav i podrska. Admin
Odgovori