Zima, zima, e pa sta je, ako je zima nije lav...

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

@ Forestlander
drago mi je da je neko od nasih na ski openingu, jeste prvi sneg ove sezone i nije bas napadalo kako zna na kopu biti, ali i dve zice su dovoljne za pocetak

lep provod i uzivaj i za nas, ocekujemo slikovit izvestaj
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Forestlander, dobro je i pitanje Mustanga u vezi free parkinga. Ako ti nije problem, proveri par mesta.
Pozdrav i lepo se iskijaj i za Nas. Ono u stilu, kao kada ti familija ode na more, a ti im kažeš: kupaj te se i za mene.
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

"Malo" kasnim sa odgovorima i fotkama... Nikad dovoljno vremena, naročito krajem godine...

Locirao sam se na parkingu ispred ulaza u "Konake". Mesto se moglo naći i iza "Granda", uz put prema Brusu, pored vojnog kompleksa, a "novi" (od prošle sezone) parking sa leve strane puta, naspram ulaza u "Konake" nije bio u funkciji...

Bilo je i free Wi-Fi signala kod "Jat-apartmana", "Granda", "Konaka"...
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

A, evo kako je Kop izgledao tog vikenda (7-8.dec.2012.)

Slika
Slika
Slika
Slika
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Iskoristio bih priliku i SVIMA poželeo mnogo kilometara i zanimljivih destinacija u dolazećoj 2013.godini...
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

U nedelju krećem put Beča i eventualno nekog skijališta u srednjoj Austriji... Svaki savet i preporuka su dobrodošli...
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pored ostalih. Admin je bio vise puta u auztriji. Na zimovanju . Imas tel cluba , pozovi ga za info.
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

OK, hvala Gros. Zovem ga sutra...
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Pozdrav svima !

Nakon 1 dana u Budimpešti i 3 dana provedena u Beču, zorom krećem ka zapadu Austrije u potrazi za snegom ...

O predivnim utiscima sa dosadašnjeg dela putovanja, mnogo više po povratku ...
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Deo praznične atmosfere ću pokušati donekle da dočaram sa ove dve fotografije ...

Slika
Budimpešta

Slika
Beč
Pera Ford Big Merlin
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 06 Mar 2016 21:27

Re: Zima, zima, e pa sta je, ako je zima nije lav...

Post od Pera Ford Big Merlin »

Iako smo na pocetku letnje sezone,ovo vreme je zkroz"sasavo".Danas me u Beogradu zakacio talas strasnog nevremena,pracen gradom kakvog nisam doziveo za mojih sestdesetak godina.Iako sam bio u kamionu nisam se nimalo prijatno osecao.Gledao sam kako na auta padaju ledene kugle velicine kao breskva-kajsija,koje odskacu i po metar u vis i padaju na tlo citave koliko su cvrste.Na autu "korsi " ispred mene strada zadnja soferka,.Po krovu ne da je dobovalo nego kao da neko bije cekicem od 2 kg.Stigao sam kuci sa vrlo vidljivim uspomenama. Uz put mi je palo na pamet sta bi bilo tek od krova i stranica kampera,ciji je aliminijumski lim sa spoljne strane panela neuporedivo slabiji i meksi od karoserije putnickih ili teretnih vozila.Dokazi danasnjeg nevremena se mogu videti sirom medija,a posebno su nastradala vozila u Pancevu.Jedino da uz nalepnice CCSrbije okacimo na retrovizore i ikone Ilije Gromovnika.Mozda nam se gospod Bog smiluje kad vec vlada nece da kupi protivgradne rakete.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Zima, zima, e pa sta je, ako je zima nije lav...

Post od Dragan »

Da bila je prava katastrofa. Jednom sam imao i ja nesrecu da me zahvati slicno nevreme u tek kupljenom autu. Odlucio sam da polako vozim te sam prosao sa neznatnim ostecenjima za razliku od onih koji su se zaustavili. Nego gledam post iznad Perinog posta i bas mi je zao sto sada nas sajt ne nudi tu mogucnost da fotografije budu sastavni deo posta. Em lepse izgleda em ne moramo da skakucemo po linkovima. Cini mi se da od kako nema te mogucnosti, da nam je i forum postao siromasniji u lepim reportazama.
Nego ovo vreme je postalo prava nesreca za kamp vozilaZato otvaram novu temu " Zastita kamp vozila od grada"
Odgovori