Prezentacija Camp Caravaning ideje na platou Delta sitija

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ovih dana sam dobio potvrdu informacije da nam se ukazala mogucnost da ideju Camp Caravanig pokreta u Srbiji prestavimo na platou ispred ulaza u Delta sitiju Na Novom Beogradu.
Naravno da u ovoj recenici ima i Camping club Srbie svoj promotivni momenat i nadam se medisku paznju koju ocekujem tom prilikom .
Zapoceo sam novu temu da iznesemo misljenja, i kako zamisljamo da najbolje to ucinimo.
Predlog bi bio da se poredjaju reprezativni primerci iz cluba i oni drugii po povrsini plaltoa, kao i pult sa informacijama cluba .
Svakako bi taj skup trebalo dopuniti sa novim modelima kojih na nasem prostoru ima ADRIA i tako prestaviti sve sto Srbija u ovom trenutku ima za pokazati i neke modele nadgradnje nad terenskim modelima .
Mozda bi se i pojedini kampovi tu ukljuciti poput Zasavice , Apatina i drugi da ne nabrajam ..
Desavanje bi bilo otprilike u aprilu jedan petak subota zakljucno sa nedeljom .

??????????????
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Danas sam dobio tacan termin za prezentaciju Camping cluba Srbije ispred platoa Delta sitija i potrebno je da u narednoj nedelji potvrdimo prisustvo . Ljudi planiraju unapred svaku aktivnost. ( Napomenucu da nam ovaj termin daju besplatno)

TACNO SE RADI O: 19.-20. MAJA.

ajmo ljudi predlozi u onarednoj nedelji.
1.da potvrdimo ucesce
2.da saopstimo plan prezentacije cluba ...
3.kako smo zamislili da ce da izgleda postavka
Slika
Slika
Odgovori