OPREZ je najbolja rec kad se ovakve slike mogu videti

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Zapravo sam se naježio kada sam ovo video.
Odmah sam pomislio: Da li sam nešto radio ili dao drugom da mi čačka na kamperu.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

bas jezivo, od naizgled banalne radnje ode nova lajka u pepeo (al ga je opravio, svaka mu cast ostale samo felne i ram)
uvek na pameti treba imati da su ovo jako zapaljiva vozila
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

realno setio sam se svakog odlaska na ski a ostavljao upaljenu pec ... ovde su nesto petljali oko struje al opet, americki filmovi plase ljude da ce nesto da eksplodira .... nista nije eksplodiralo dok se nije sve sprzilo .Priseban covek moze dobro da reaguje i iskljuci centralnim prekidacem svu struju ...
RDZORAN
Korisnik
Postovi: 64
Pridružio se: 03 Feb 2013 16:30
Lokacija: Knjaževac

Post od RDZORAN »

U četvrtak je na Staroj planin bilo strašno nevreme, vetar je prevrnuo kamp prikolicu mog druga, koja se nalazila ispod Babinog zuba, evo i nekoliko slika kako to sad izgleda, a nekad smo u toj prikolici provodili neza boravne trenutke! Prav šteta, prikolica je totalno uništena.

Ovako je bilo Nekad
Slika
Slika
Slika


A sada, posle jake mećave izgleda ovako
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Pored nje je bila još jedna prikolica, koja je srećom ostala jer je bila drugačije okrenuta
Poslednja izmena od RDZORAN u 17 Mar 2013 20:27, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Katastrofa, uvek se naježim na ovakve slike
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Stvarno zalosno. Prvi put kad su doterane te prikolice, pre par godina, pomislio sam kako su ljudi odabrali lepu poziciju a odmah nakon toga zapitao se kako ce izdrzati na toj vetrometini. Cak sam jedno vreme razmisljao da preko zime ostavim tu prikolicu a da je osiguram sa par siroka kaisa kakvi se koriste u spediciji. Sad vidim da je bolje sto sam odustao od te ideje.
RDZORAN pozdrav i zao mi je sto danas nisam mogao otici na Babin Zub, aplanirao sam otici. Pretpostavljam da je bio divan dan kao sto se vidi na tvojim fotograafijama. Nadam se da ce jos biti prilike ove godine da ti se revansiram na picu.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

jeste lepo mesto ali nije zavetrina i to je uzelo danak, kamp vozila su kutijasta i osetljiva na vetar pogotovu kad nisu obezbedjena, ovo sto je dragan pomenuo sa gurtnama-spanerima bi pomoglo ili je prisrafiti za postolje (temeljni beton) ako je fiksna
imao sam priliku jednom zavejan da noc provedem u kamperu na brisanom prostoru do jutra dok nije ralica prosla, bilo je kao na otvorenom moru kad udari "nevera", sve se ljulja, zvizdi, imao sam osecal da ce da ga prevrne, ali sa dovoljnim poznavanjem fizike i koncentracije tezista u donjoj zoni znao sam da je to nemoguce, ali ruzan je osecaj, pogotovo kad je bocni vetar
velika je to i materijalna steta, a o emotivnoj da ne govorim, bas steta
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ljudi te dve prikolice su vise nego strcale na poziciji ispred uredjenog vidikovca terase koja se tamo nalazi. Dal je zemlja vlasnika tih prikolica ne znam. ali svakako nije izgledalou skladu sa prirodom koja je na tom mestu nedirnuta zasad ne racunajuci ove objekte . Realno su ruzile svoju okolinu . Treba reci!
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Bile su tri i stoji grosova konstatacija. Vlasnici prikolica nisu vlasnici zemljista. Kad sam reko da je lepo odabrano mesto posmatrao sam ga samo sa pozicije prikolicara a ne sa opste pozicije.
RDZORAN
Korisnik
Postovi: 64
Pridružio se: 03 Feb 2013 16:30
Lokacija: Knjaževac

Post od RDZORAN »

Dragan napisao:Stvarno zalosno. Prvi put kad su doterane te prikolice, pre par godina, pomislio sam kako su ljudi odabrali lepu poziciju a odmah nakon toga zapitao se kako ce izdrzati na toj vetrometini. Cak sam jedno vreme razmisljao da preko zime ostavim tu prikolicu a da je osiguram sa par siroka kaisa kakvi se koriste u spediciji. Sad vidim da je bolje sto sam odustao od te ideje.
RDZORAN pozdrav i zao mi je sto danas nisam mogao otici na Babin Zub, aplanirao sam otici. Pretpostavljam da je bio divan dan kao sto se vidi na tvojim fotograafijama. Nadam se da ce jos biti prilike ove godine da ti se revansiram na picu.
U nedelju je bio prelep dan. Ja sam gore svakog vikenda, dok nam ne ponestanu zalihe snega, a nakon toga Borovec (uvek ima dva vikenda duže sneg nego na Staroj planini). Javi se kad dolaziš
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Slika


Za splavove vazi pravilo da se drzi obavezni razmak.
Kad je komsiji izgoreo splav oko njega smo se spasli upravo zbog ovog razmaka, kasnije i moj splav izgoreo. Isto pravilo je spaslo komsije.
A neka navika da se grupisu kamperi je vidljiva u svakoj prilici gde su vidljivi vise od jednog.
OPREZZZ
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Groš, bez ljutnje, nemoj bre da postavljaš ovakve slike, muka mi kada ih vidim, odmah se naježim
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Opreznooo.
Ja da sam vodio vise racuna zivot bi mi bio malo lepsi.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

U Italiji na placu Genoa Bavari izgorelo 50 kampera.
http://www.primocanale.it/notizie/rogo- ... 29637.html

Slika Slika

Slika Slika
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: OPREZ je najbolja rec kad se ovakve slike mogu videti

Post od sprinter »

Pu, pu, daleko bilo.

Važno je da nema povređenih:


Današnji KURIR:


''Kamp vozilo italijanskih registarskih oznaka je udarilo u bankinu i prevrnulo se na delu autoputa Niš - Beograd, između Paraćina i Ćuprije, u smeru ka Beogradu.

Na sreću, teže povređenih nije bilo.''


http://www.kurir.rs/vesti/srbija/foto-n ... ak-1904733" onclick="window.open(this.href);return false;

Saobraćaj je kraće vreme bio u prekidu, a trenutno je usporen na toj deonici dok nadležne službe ne uklone vozilo sa dizalicom.
Odgovori