PORUKA

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Neka se jave gosp. Mihajlov i Vujicic, radi preuzimanja clanskih karata. Ne mogu da ih dobijem telefonom. Admin
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Mislim da sam potrefio temu za ono sto zelim sad da napisem.
Radi se o slicnom sajtu poput naseg Slovenacki slocaravaning.
Bio sam clan njihovog sajta od 2009. godine i iskreneo voleo da citam o campingu i putovanjima koji oni opisuju. zeleo jednog dana da i ja mogu da prodjem sve te destinacijekoje su prosli mnogo pre...
Juce sam procitao jedno uputstvo slovenci namenjeno kako doci do skrivene stranice sa putopisima !!!
Naravno nama uskracena, (isto saznanje imaju i ostale kolege u razgovoru u Grzi smo se usaglasili)
Ovde cu da zastanem sa hvalospevima jer se takodje na njihovom forumu se moze procitati o puno zavisti , podjebavanja i ostale ljudske osobine koje iznedre kao cir iz coveka ,ne kontrolisano i ne voljno.

Ljut sam na njih sto su nam kao kolegama uskratili da se vide opisi putovanja saveti campera , kordinate . Jel to mi nismo dovoljno dobri da se nadjemo na takvim destinacijama ili ce mo nesto ukrasti sto su oni tamo uveli u katastar ... JAD I LJUDSKA BEDA
Sdruge strane mi na nasem sajtu smo otvoreni i rado prikazujemo i nase lepote i lepote kamp putovanja , dobronamerno sa mnogo saveta .
Znam da citaju nas sajt i koriste se nasim kordinatama koje sam i sam na stotinu puta postavio na njihovim stranicama kao i na nasem sajtu da bi ljudima koristilo, a sad vise nisam siguran dali svi to i zasluzuju. Rado bi ih iz revansizma postavio na benzinsku punpu kod Nacionala i hranio cevapima u burencetu kod studenskog grada ( samo da renoviraju tu kafanu od proslog pozara , verovatno su sad ress cevapi).
Posto znam da citaju svakodnevno nase stranice sajta POZDRAV KOLEGE SLOVENCI i" sretan vam put zelim " isto onoliko koliko i Vi nama , pa ako sam pogresio neka na moju dusu.
Na ovakvo razmisljanje su me navele ideje Sprintera da neki delovi sajta budu zasticeni ,i da se mogu otvoriti samo sa numerama koje se mogu procitati sa nasih clanskih karti . Mozda je ta ideja realna ...
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Postavio sam pa sam obrisao njihove putopise , samo da pokazem da se sve moze videti i uraditi, i to nisu putopisi koji su mi omoguceni sad da vidim vec poodavno kad su me interesovali .
Svejedno utisak je isti , kao kad bi sad zabranili pojedincima da procitaju svaki treci red sa ovog foruma , ma trosim energiju za bez veze .
Hvala za uslugu koju sam trazio , sad se i Glisa i ja pomalo kajemo , meni ne trebaju a Glisa verovatno sto je urgirao pa sam se zato samoizisao sa njihovog sajta za sva vremena niti cu koristiti uopste termine ....
Valjda je tako najbolje za sve
ggoran
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 25 Maj 2012 21:42

Post od ggoran »

Hvala na razumevanju.....digla se prasina koju je kisa odmah saprala, svako moze da se uclani na forum i da pregleda putopise po svom zboru, .........
Poslednja izmena od ggoran u 25 Maj 2012 22:21, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori