Gde na Dunav

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
charuga
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 17 Jul 2012 21:34

Post od charuga »

Pozdrav svima na forumu...
Slucajno sam uz pomoc googla pronasao ovaj forum i koliko vidim jedino mesto gde covek moze naci neku informaciju.
Veoma sam neprijatno iznenadjen kamp ponudom u Srbiji i totalna je katastrofa da ni jedan kamp nema sajt i bilo kakvu normalnu infrastrukturu...

Kampovao sam po svetu jer sam inace motorista i volim sa svrljam svukuda i bez problema odavde sa neta se moze rezervisati kamp na Patagoniji, aljasci i bilo gde a u Srbiji je to nemoguca misija!

Voleo bih ako mozete da mi pomognete oko izbora lokacije za kampovanje...jedno deset dana negde na obali reke gde je moguce kupanje... kuvanje gulasa i rostiljanje...

Isli bi sa 3 satora nas sestoro... nismo trenutno pri nekim parama pa nam ne treba nista extremno fency ali vazno je da ima struja za punjenje mobilnih i voda...


Hvala unapred
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Pošto sam i ja motorista izneću moje mišljenje o spavanju po Srbiji: na većini jezera možeš spavati slobodno bez ulaska u bilo koji kamp. Dovoljno je postaviti šator na mesu koje ti se sviđa. Iz ličnog iskustva najlakše je pitati komšije kako se snalaze za struju, vodu WC i reći će ti. Uglavnom nema problema sve je dostupno (punjenje mobilnih i navigacije ja sam rešio na motoru ugradnjom 12V priključka).
Na Dunavu sam video par kampova, ali neznam uslove, međutim mogu preporučiti Borsko jezero zaista lepo sa svim tvojim zahtevima (naravno i jeftino), kao i Srebrno jezero.
O kampovima kod nas bilo je reči na ovom forumu pa mislim da možeš to pročitati...
Samo da dodam da na Borskom jezeru ima i kamp, ali i hotel gde je spavanje 600 din po osobi (mislim da nigde nisam video jeftinije). Jezero je lepo, ima lepo kupalište, može da se roštilja (mogu da stavim i neku sliku). Na Srebrno jezero je takođe lepo, nalazi se uz Dunav, ima plažu, šetalište, kafiće, kamp, zaista deluje kao da si na moru u Crnoj gori, ali mislim da su cene dosta veće.

Pozz
Poslednja izmena od lio u 18 Jul 2012 08:21, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mislim da ima divlji kamp na "Koruški"kod Suseka. Par drugara je godinama išlo na pecanje, ostanu po mesec dana. Nema ništa osim prirode, ali mislim da je u blizini lep restoran i prodavnica gde ima struja voda i sl.

U blizini Golupca, kamp Toma

http://kampovanje.info/kampovi/srbija/d ... lubac.html

Tisa- Izguglaj "Biserno ostrvo" tu se svojevremeno proizvodio "Krokan" vino, omiljeno Josipu Brozu.

U Apatinu takođe ima kamp "Budžak"

Što se tiče drugih lokacija uz Dunav, poseti neki forum pecaroša, verovatno tamo možeš naći još dobrih predloga.
Poslednja izmena od sprinter u 18 Jul 2012 07:45, izmenjeno 1 put ukupno.
charuga
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 17 Jul 2012 21:34

Post od charuga »

Hvala ljudi na savetima... poslao sam mailove za info o Golupcu i Borskom jezeru... valjda ce mi odgovoriti... bas ta dva su mi prvi izbor a nemam mnogo vremena jer krecem u sledecu sredu... idemo motorima...natovareni kotlicima, stapovima i ostalim potrebstinama...

Valjda ce mi odgovoriti neko od ove dvojice ljudi... jer moram da idem u serdjen kamp zbog zenskih osoba koje idu sa nama a i moram da imam struju zbog posla i laptopa...
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ako budeš imao vremena, napravi koju sliku, pa sačini mali putopis

Probaj Srebrno jezero, ekstra je - ali možda previše urbano
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Charuga, pogledaj temu" kampovi aktivni u Srbiji". Prosle godine sam bio u kampu na Borskom jezeru i postavio sam par fotografija. Struju i vodu imas a wiraless mislim da nema. Imao sam lap top ali sam se potpuno isklucio iz savremenih tehnologija i samo uzivao u okruzenju. Ako te nesto konkretno interesuje u vezi tog kampa Pitaj.
Odgovori