Razonoda

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Slika
Slika
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ovo sam danas video, zenska izvodi striptiz, a ne zna da je gledaju, haos, iskreno više sam gledao u publiku i umirao od smeha.
Odmah mi je kroz glavu prošla scena o onoj dvojici deda iz Mapetovaca.

http://www.youtube.com/watch?v=2JhaB4zuv-w
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Nije loša ideja da ne zaboravite da upalite svetla!

Slika
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Pogledajte obavezno ovaj klip! Da vam zastane dah, prosto neverovatno!

http://www.youtube.com/watch?v=dPmpIWie ... re=related
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Spremite se za plazu da ne ispadne situacija ko kod ovog cikice

Slika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pozdravljam nase clanove u Parizu sa teniskog turnira i podsecam da spreme materijal za forum .
U ime svih Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Oženio se Haso i u prvoj bračnoj noči izlazi iz sobe poslije 15 minuta sav mokar, ulazi kod oca i govori:
- "Pomozi mi babo samo da je oborimo!"
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Možda sam je već jednom postavio, ali nema veze:

http://www.youtube.com/watch?v=knLeN6lMc-4
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Gde bi se vozila formula jedan u crnoj gori ???
Pa oko Crne gore
===================================
Prevozno srestvo koje najcesce se koristi u crnoj gori pocinje sa ''Z''

= Z'DziPOM
=======================================

Kad se ima dara , ima se kako moze da zvuci svirka na ulici pogledano xxxxxxxx puta samo na Srpskom a ostali svet ?
UZIVAJTE

http://www.youtube.com/watch?v=UfVk6259K74&NR=1
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Kreće leto, već se oštrimo za odmor, pozitivne vibracije, evo nečeg u prilog dobrom raspoloženju, kako lepo započeti dan:

http://www.youtube.com/watch?v=h-Pp4bmVs8o
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Tema ''razonoda '' da li ?
Subota odavno je dan a kao i da nije u ocima jos iskre flesovi od petka u noci. Malo sta se pametno moze reci ali kroz glavu mi prolaze misli tekstova Duska Radovica mislim da su ustvari aforizmi , jedan od se odnosi na decu al ja sam ga malo za moj slucaj prepravio pa bi se moglo napisati i ovako NE LJUTITE SE NA SVOJU DECU VEROVATNO SU POCELI DA LICE NA VAS , ustvari su deca dobra koliko bi mogla biti kad su im ovaki roditelji -roditelji .
Prijatelj mi je 25 godina u Amsterdamu odvela ga neka zivotna energija koja pollako bledi u svima nase dobi i tako sebe pocasti svremena na vreme u periodima od par godina dolaskom u domovinu. Razlog da se okupimo slican onim okupljnjima tipa matura i sl. gde su uglavnom neki meni ''strani'' ljudi sa mozda prepoznatljivim likom, ove feste sa mojim prijateljem su mnogo emotivnije .
Posle par veceri prosle nedelje i lepih momenata sa osvrtom na dobre periode i malo bolje, a pred povratak u Asterdam tog mog prijatelja obecam organizaciju zavrsne veceri sa svim elementima Beogradsko nocnog zivota-provoda PETKOM U NOCI.
Koliko je prilika ova stranica foruma za opis ovog dozivljja ne zanam (ima ovde porodicnih ljudi , pa ipak u temi razonoda mozda ostane, ovako zapisana .
Pred ponoc vec nahranjeni i pomalo zagrejani , polako se evakuisemo iz jednog uljudnog splava restorana na Savi , gde smo uznemiravali okolne mirne i uljudne goste smehom uz humuor koji su smo ucesnici razgovora razumeli ns susedni objekat gde se desava ono sto bi reli nocni zivot .
Atmosferu potpuno pod kontrolom drze muzicari kod kojih nema pauza , repertoarom koji kao da su propisali konzilium psihoanaliticara , i naravno ekstremno ekspeditivnog konobara koji reaguje na svaki mig poput onih gestakulacija na nekim inostranim licitacijama vidjeno u filmovima ).
Naroda tek koliko treba a onda u nekom trenutku se nase drustvo bitno uvecalo i posle samo par trenutaka prirodni odabir sagovornika u poprilicno ozvucenom objektu se sveo na unosenje glasa ka usnoj skoljci , kratka forma bez opisa o ''prolaznosti zivota'' .
Nakon visesatne muzicke terapije polako skoro stidljivo po odlasku gostiju koji su pripadali kategoriji komercijalne posete moje drustvo i pratnja su imali priliku da isprobaju svoj muzicki ne tako veliki dar uz muzicku podrsku benda sve do momenta kad svetla u kafani i nisu imala neku realnu funkciju.
Izabravsi momenat da se sacuva ljudsko dostojanstvo i otpozdravi u formi jedva dvonoznog bica rastadosmo se sa gazdom kafane i uz pomoc naravno ivestenog konobara uz postapalicu one malo opisane al postojece pratnje i tako uz sad sturi opis daljih desavanja rastanka do kuce .
Slike necu staviti malo je i sramota ali svako ima svoje likove slicnog dozivljaja pa ako ste zaboravili sta znaci recenica PETAK JE VECE malo osvezite memoriju.
Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Fasciniran sam poetskim nabojem koji izvire iz tebe ali jedna slika kaze kao 1000 reci. Objavi par slika i obecavam da ih necemo komentarisati.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Nije uredu, dobro vaspitanje mi kaze da ovde treba da se suzdrzim .
Pa opet setite se Duska Radovica skoro svako jutro je imao temu " Dobro jutro Beograde"
Imao je interesantne aforizme, obicnim smrtnicima bas i nisu uvek bile jasne vizije i poruke ovog poete.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Petak po podne. Mujo kaze Fati: Dugo smo u braku , ima malo i monotonije, deca su nam velika, hajde da nam ovaj vikend bude nezaboravan. Ozarena Fata pristade: Hajde bolan Mujo. Super odgovori Mujo: Vidimo se u ponedeljak
Odgovori