Razonoda

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

kaze covk srednjih do 50. godine zeni kako nam se zivot umonotonio sad ovolika kuca posluga krevet pola sobe , a gde je ona strast kad smo imali samo verandu jedva nazovi krevet seksa non stop mlada si bila vitka eee.
Gleda ga zena kaze ma lako ti je mozes da nadjes mladu i vitku zeljnu sexa , veruj mi JA CU DA TI POMOGNEM DA TI OSTANE JEDVA JEDNA SOBICA SA NAZOVI KREVETOM ... gorak vic aaa
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dobio ciga 1 milion evra na lutriji , Pitaju ga prijatelji sta ce sa parama od lutrije ? Pa prvo cu da platim racun za struju , dobro a ostalo ? PA NEK CEKAJU ZA OSTATAK BRATE !!!!!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Otišao čovek kod čarobnjaka I pita Ga može li DA poništi kletvu koja je bačena na njega.
-Zavisi-kaže čarobnjak-ako se sećaš tačnih reči.
-Kako se NE bih sećao? '' Sada vas proglašavam mužem I ženom....' '
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

U temi razonda bi moglo biti kako se pripremiti za predstojecu ski sezonu 2011-2012.
Naravno na iskustvu predhodne , pa i dodati sta se moze u predstojecoj...


Slika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Survivor Srbija 2011
5:30 PM Dokona Popadija
Poštovani gledaoci, slušaoci i čitaoci,

Samo ove, predhodne, sledeće i one tamo i one tamo...godine, imaćemo ekskluzivnu priliku da svi zajedno učestvujemo u rijaliti šo emisiji Survivor Srbija 2011. Za razliku od ostalih programa ovog formata, za ovu emisiju nije potrebno prijavljivanje, nije važno da li ste poznati ili ne, dovoljno će biti jedino - da ste živi u Srbiji i automatski postajete takmičar zaslužan svoje pozicije u ovoj igri.

Sledi kraći opis programa:

Dozvoljeno je takmičenje kako domaćim, tako i stranim državljanima (ako se usude da dođu), dakle jedini uslov je biti živ i to biti u Srbiji.
Kroz niz različitih igara takmičari će se dovijati na najrazličitije načine da ostanu u igri i ne budu diskvalifikovani.
Diskvalifikacija se postiže smrću ili preseljenjem.
Program će prenostiti različiti domaći i strani mediji, a zadatke u takmičanju će praviti Vlada, kreativni tim produkcijske kuće Srbija.
Možete da očekujete najrazličitije igrarije, a neke od igara u najavi su:

1) Otplati kredit
2) Uhvati euro
3) Nađi šećer, ulje, mleko...
4) Napravi dete ako smeš
5) Nađi posao ili / varijacija na temu - radi privatno bez gubitaka
6) Izvadi lična dokumenta
7) Dođi na red kod lekara
i mnoge, mnoge druge.

One najhrabrije, koji stignu najdalje čekaju složenije igre poput onih - Ostvari svoje pravo i Ostani normalan, ali otom - potom, pošto ne očekujemo mnogo takmičara u finalu.

Kada sve zadatke prođete, kada se izlomite preko brda inflacije, nemaštine i apsurda, bićete proglašeni pobednikom.
A šta dobija pobednik?
Pa, sram Vas bilo, zar Vam nije dosta što ste živi i zdravi, još hoćete i orden za to?!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Subject: FW: FW: pakleno dobar telefonski vic

Pita Tuđman đavola:

Jel mogu da pozovem Zagreb samo na minut i vidim kako stoje stvari u mojoj zemlji? Zanima me kada ćemo u Evropu.

- Može - odgovori đavo

Završi Tuđman razgovor a đavo mu kaže - Ovaj poziv košta milion dolara.

- Nema problema. Reče Tuđman i plati.

Čuje to Sadam pa i on upita:

- Mogu li i ja da nazovem Bagdad? Ovi moji imaju probleme, pa me zanima kako ih rešavaju.

- Može, ali će te to koštati 2 miliona dolara. - Kaže đavo.

Sadam završi razgovor i plati.

- To je sve čuo Milošević pa upita đavola: - A jel mogu ja da nazovem Beograd? Zanima me da li su sačuvali Kosovo, da li se popravio standard i mnogo toga još.

- Može. - Reče đavo.

Kad je završio razgovor Milošević upita: - Koliko treba da platim?

- Ništa. - Odgovori đavo.

- Kako ništa. Ova dvojica su platili po milion i dva a ja ništa.

- Kad zoveš iz jednog pakla u drugi, računa se kao lokalni poziv. - Odgovori đavo.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Mala zanimljivost koju sam imao prilike da primetim u nekom pregledu po netu ,nema nikakvu politicku konutaciju vise je tehnoloska opaska na vreme u kom zivimo.

 Pogledajte samo ovu fotografiju sa protesta u Kanadi. Stavite kursor na bilo koga u mnoštvu i kliknite dva puta.
 Ponavljajte više puta i videćete šta će se desiti. Približavajući se sve više i više... otkrićete kako policija uspeva da perfektno identifikuje jednu sićušnu  osobu u mnoštvu, jednu između nekoliko hiljada drugih...
To nas natera da se duboko zamislimo!
         Više nema tajni... prepoznaje se jedno lice u mnoštvu. Ovo je veliko oruđe koje garantuje primenu čuvenog zakona.
        Možete odlično videti lica svih osoba, svake ponaosob, a ima ih na hiljade! 
        Zato uvek pomislite samo na tehnološke mogućnosti koje policija i vojska imaju na raspolaganju. 


http://www.gigapixel.com/image/gigapan-canucks-g7.html
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Doktor Misa ( iz predhodne poruke ) je dao neke definicije al eto moze se dodati jos po koja mudrost:

Pet pravila u životu:
1. Novac ne može kupiti sreću, ali je bolje plakati u Ferrariju nego na biciklu.
2. Oprosti neprijatelju, ali zapamti idiotu ime.
3. Pomozi nekome kada je u nevolji i on će se setiti tebe kad bude u nevolji opet.
4. Mnogi ljudi su živi samo zato sto je protivzakonito pucati u njih.
5. Alkohol ne rešava probleme, ali opet, s druge strane, ne rešava ni mleko.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dobra vila mi je ispunila dve zelje. Treci put nisam mogao

Ne volim ljude koji uzimaju drogu, pogotovo pandure i carinike

‎"od sutra sam, Boze zdravlja, na bolovanju" :)
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Danas sam cuo vic posto je dobar red je da ga podelim :

lija i meda se sreli u sumi lija vozi novi bicikl , meda lezi ispod drveta jede med iz tegle , primeti liju i ee lijo dobar bajs odakle ti ?
Kaze lija radilo se i ima se .
Posle par da ista situacija al sad lija vozi Yamahu , gleda meda pod drvetom oblizujuci teglu meda i kaze eee lijo dobra yamaha odakle bre ?
radilo se ima se dade gas i zamace u sumu.
Posle nekog vremena lija BMW cepa prsti auto kroz sumu , gleda meda umazan od tegle meda , nazuljao se oslonjen o drvo e lijoo lep auto , Lija kratko radilo se ...
Prodnje neko vreme Lija vozeci BMW cuje da nesto brunda izadje da pogleda oko kola , da vidi sta je , kad ono pored slece avion na livadu . Izlazi meda iz aviona , gleda lija e odakle ti avion medo ? PA VRATIO SAM AMBALAZU !!!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Vezano za ovaj clip je jedan vic na kog me je clip potsetio a radi se o montiranju bandera (usadjivanju)... svakako pogledajte ovaj clip

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... QQhudemIkg
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Pokazna vežba

Šta na ovo kažu naši forumaši motoristi

http://www.youtube.com/watch?v=stIE9UHv ... re=related
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pod verovali ili ne kako se glupirati ili pod Dokon pop i jarice krsti....

http://www.youtube.com/watch?v=q9CfEI-b ... e=youtu.be
Odgovori