Okupljanje - Kampersko okupljanje u maju

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja za sada prijavljujem 1 kamper i 2 osobe, što bi rekli, na neviđeno, nije važno gde, važno je da se nađemoi i vidimo.

Mislim da će uz Nas biti još 2-4 kampera, ali ću naknadno poslati potvrdu.
Poslednja izmena od sprinter u 07 Apr 2012 01:18, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ima li Nas još zainteresovanih za druženje?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Nemam prepreke . Rado bi ucestvovao , samo da postoji neko desavanje da ne ispadne ko na Staroj planini. . .
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Predlazem da okupljanje bude na Ada Ciganliji. Ako postoji raspolozenje kontaktirao bi upravu tako da bi mogli da se parkiramo na velikom parkingu preko puta Golf kluba. Ima sadrzaja napretek. Hladovina . Biciklisticka staza do centra. Kafana sa muzikom u blizini. Zajednicki rostilj na posebnim mestima na Adi.....
Sta mislite? A mislim da je svima na pola puta, onima sa severa i onima sa juga.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Odlicna ideja admine pocni sa pregovorima,ada je super,preuzmi organizaciju i pocnimo sa prijavljivanjem,ja sam se cuo sa gazdom ,restorana koliba u Grzi i u toku dana bicemo obavesteni o svemu ali mislim da je okupljanje na adi super.
YU1PSO
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

+++
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Baš je lepo okupiti se na Adi ali mislim da je samo nama sa juga i našim članovima kluba iz Mađarske Ada na pola puta!
Blago Beograđanima, njima je uz zadnjicu. Destinaciju dobro znaju, bojim se da im ne bude dosadno.
Vođen vašim primerom ja predlažem kao mesto za okupljanje Niš, većina članova nije bila.
Parkiranje na keju pored Nišave je besplatno, tvrđava i centar su tu, sadržaja ima a kafana sa dobrom klopom i muzikom kol'ko 'oćete! Za pravi merak!
A ako je nekome pored ovoga potreban odlazak u prirodu, izletišta u bližoj okolini nam ne manjkaju.
Pa ako ćemo osnovnu ideju druženja u prirodi zameniti druženjem po gradovima neka i ostali članovi predlože svoja mesta stanovanja kao destinaciju za okupljanje,
siguran sam da i kod drugih ima zanimljivih sadržaja.

Pozdrav sa juga!
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Nisam hteo da budem prvi koji kontrira. Zaista je Ada lepa, ali podržavam Mustanga u ideji da se okupimo u prirodi. Meni godi da se nađemo negde van grada. Prva destinacija mi je Grza, ako ona ne može da se obezbedi onda sam saglasan sa Golubcem. Okolina je prekrasna, ima se šta videti.
Voleo bih da što pre samo odredimo destinaciju.
Ovčarsko kablarska klisura, Ibarska klisura, Lukovska banja ispod Kopaonika, Ribarska banja, okolina Valjeva Gradac, Divčibare, Zlatibor,Ivanjica, Resavska pećina, Veliki buk, sve je ok. Nekako gradovi mi nisu odgovarajući za ovakva druženja, puno betona, ljudi civilizacije.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

POSTOVANI upravo sam zavrsio razgovor sa Goranom Jovanovic gazdom restorana koliba u Grzi reko mije da ima mesta koliko hocemo za parking i struju ce da obezbedi a ako se organizujemo za zajednicku veceru cena je 1500din.po osobi jece i pice neograniceno bice i muzike pa ako smo za ovu destinaciju nek se neko prihvati domacinstva, da bismo poceli sa prijavljivanjem i organizacijom okupljanja,ne gubimo vreme.
Poslednja izmena od Sokol u 08 Apr 2012 20:25, izmenjeno 1 put ukupno.
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Što se mene tiče piši za sada Sprinter, 1 kamper i 2 osobe
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Slažem se sa predlogom da mesto okupljanja bude samo izletište Grza ali trebalo bi da znate da je restoran Koliba 6 km ispred samog izletišta koje je inače prelepo i idealno za okupljanje.
Parkiranje ispred samog restorana na betonskom parkingu je u redu dok smo u restoranu ali mislim da je neuporedivo lepše i zgodnije biti na samom izletištu.
Priroda je fantastična, velika livada sa hladovinom, dva jezera, izvor Grze, česma sa pijaćom vodom...

Slika
Poslednja izmena od mustang u 08 Apr 2012 20:57, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Slazem se sa predlogom za Grzu. Treba da se napravii program boravka, domacin susreta u smislu organizacije i da se oformi lista za prijavljivanje. Treba odrediti granicni datum za prijavu kako bi se znao ukupan broj kampera i ljudi. predlazem da Mustang bude organizator.
Prijavljujem kamper sa 2 odrasle osobe i 2 dece.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Slažem se sa Adminovim predlogom.
Ja sam se već prijavio.
Mislim da će sa mnom doći još par kolega, 2-4 kampera, videćemo, sutra uveče se vidimo da im uz klopu i piće izložim plan.

Moj predlog je da se nađemo na nekom od jezera, ja sam bio samo na prvom, a izgleda da je drugo mnogo atraktivnije.

Što se tiče organizacije, u delu zajedničke večere , mislim da bi trebalo skupiti novac samo za meso za roštilj, hleb i salatu.
Piće svako neka ponese za sebe i još nešto malo više.
Svako nosi svoje stolove i stolice i escajg.
Kupujemo meso, hleb, salatu, papirne tacne i čaše i pakovanje velikih đubretarskih kesa.

Ja nosim metalni roštilj i ćumur za njega, nije veliki, ali je ok. Trebaće verovatno još dva ili tri roštilja, sve zavisi koliko Nas bude.

Što se tiče mesa, koliko mi se čini, mera je 400-500gr. sirovog mesa po glavi. Kupiti dve tri vrste mesa, nešto piletine, sveže kobasice i ćevapa ili nešto slično.

Za sada toliko, plan treba razvijati, napr. u delu što se tiče muzike, da li poneti dvd sa muzikom i agegat, ili platiti za par muzičara iz Ćuprije ili Paraćina.
Ajmo da se uključujemo, svaki predlog je dobro došao.

Treba utvrditi kada se orjentaciono dolazi, ima li plan za popodne i sl.

Pozdrav
Poslednja izmena od sprinter u 08 Apr 2012 22:13, izmenjeno 1 put ukupno.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

moze grza, lepo izletiste ima sta da se vidi. upravu je mustang za kafanu, ima dovoljno mesta svi da stanemo, teren je ravan ima dosta hladovine, odlocno mesto za decu i rekreativne aktivnosti.
saglasan sam sa ovim predlogom i prijavljujem kamper sa 2+2 clana posade
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

sprinter je dao naj konkretniji predlog i smernicu, potpuna podrska s moje stane.
kad se bude tacan broj ljudi znao kupi se hrana to nije problem, mislim da ce trebati agregat za spoljasnje osvetljenje da bi uvece bili na okupu, pice ce svako poneti po svom ukusu i kapacitetu, stolove i stolice sa posudjem to se podrazumeva. jaimam rostilj bas malih dimenzija ponecu ga ako bude od pomoci zavrsice poso, cumur cu poneti.
e sad muziika nije presudna, ako bude ziva svirka bice dozivljaj za pamcenje, ako ne posluzice i auto radio iz vozila pa ce komunikacija biti laksa
bitno je da nas vreme posluzi i da se okipimo u sto vecem broju
Odgovori