Predlozi - Putovanja, predlozi i iskustva

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

ljudi nikakav problem nece biti oko klope, jedno prase zavrsava stvar, poenta je druzenje , od tog momenta sam siguran da ce se mnogi planovi i ideje pokrenuti kao pokret kod nas. Siguran sam da tema nece ponestati, Vidim da je pozicia izolovana, pokazace se nasa vozila u punom sjaju,kao sto je bila prilika u Zasavici kada nazalost nisam stigao da sredim auto.
Ako se drugi ili treci dan dese i vise od klope super NAJVAZNIJE JE PONETI OD KUCE DOBRU VOLJU I DOBRO RASPOLOZENJE za sve drugo nismo siromasni
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

Podrzavam i datum i mesto. Bolje je pre 1. Maja zato sto ce ljudi verovatno ici negde dalje za praznik. Mesto je odlicno i sasvim je dovoljno vikend za prvo druzenje.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Poruka za Stojana. Sledece nedelje imam dogovor sa covekom koji je napravio sajt da ga doradi. Prva ideja i sablon je bio www.zanimiv.net. Videcemo sta moze da se uradi bez velikih troskova, jer ovo do sada sam finansiram. Iz zadovoljstva.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Predlažem da nas nekoliko najaktivnijih podelimo trosak oko prepravke sajta. To ne može biti neka velika cifra a time možemo malo "rasteretiti" administratora.
Omnia mea mecum porto
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

svesrdno prihvatam predlog mustanga za učešće u finansiranju prepravkr sajta. veoma korisno i kamperski.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Sa zakasnjenjem (jer sam tek sada video) da zahvalim Sprinteru na informaciji o prikolici. Sigao zivo i zdravo sa puta (20 dana). Ne znam da li je neko nesto cuo o nasem kolegi sa Himerom koji se prevrnuo sa kamperom na auto-putu Zagreb-Beograd. To sam cuo u Sloveniji.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Neki kolega iz Srbije?
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Gde je bila saobraćajka, u Srbiji?

Ja ništa nisam čuo, niti čitao o tome
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Koliko znam bila je kod Slavonskog broda i ako sam dobro razumeo u pitanju je Sale frizer. Dobro su prosli (cerka je slomila nogu) ali s obzirom da je kamper bio na krovu i da je unisten, dobro je. To sam cuo od Vojka u Celju (inace to je predstsavnik Hymera za Sloveniju)
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Sve se dobro zavrsilo. Naprsnuce kosti u skocnom zglobu jednom putniku, gips stavljen i zarastanje u toku. Zbrinuti isti dan i putnici i kamper koji je dovezen u Bgd. Moze da se popravi. Kasko placa. U pitanju je neiskustvo suvozaca prilikom sustizanja autobusa i efekta vakuma. Puno je bilo srece da se zavrsi u livadi pored puta.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Kako to neiskustvo suvozača? Znam za efekat vakuuma ali kakve veze ima suvozač sa vožnjom kampera?
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Mislim da je suvozacica povredjena , to mesto na kamperu je nastradalo ponajvise.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

U Beogradu pada sneg zvao sam vec ski skolu na Divcibarama da li ima snega , kad bi mogla telekineza i ostale paranenormalne sile da se udruze mozda se desi putovanje na 4-5 dana Divcibara (nekako mi se ne ide na Kop.)
Ne znam dali u ovu rubriku moze da stanu ocekivanja, pa ipak nadam se raportu sa ski avanture januar 2010.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Izvinjavam se Mustangu zbog nepreciznosti . Povredjena je devojka koja je sedela pored vozaca i koja nije bila vezana. Vozac je bio na zadnjem krevetu sa mladjom cerkom a vozilom je upravljala zena bez mnogo iskustva, koja je bila vezana.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sad mi je jasno. Hvala! Imao sam slično iskustvo starim kamperom, zamalo da sletim s puta. Jednom rukom sam držao volan a drugom mobilni telefon. Nisam isao vise od 60 km/h ali me je autobus pretekao velikom brzinom i zamalo oduvao sa auto-puta. Kamper je bio dosta star (1983 god) i dosta se ljuljao u vožnji.
Savet svima, volan čvrsto držite i zaboravite mobilne u toku vožnje.
Omnia mea mecum porto
Odgovori