teme oko uredjenja foruma

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

admin napisao:Izvinjavam se za moj previd sa adresom.
Molim CyberKat i Igora da naprave strategiju promocije naseg sajta preko Facebooka i na druge njima znane fore.
Ja upravo sada pisem tekst za novi broj TRAVEL MAGAZINE, sa akcentom na otvaranju prvog savremenog auto-kampa u Srbiji , koji izlazi u maju. Ako imate nesto interesantno za prilog pisite da dodam.
Dodaj za travel magazin da na stranicama ccbeograd a kasnije Srbija vezano za temu kampovanje s prikolicama i kamperom moze dosta toga iz prve ruke informisati na nasem sajtu...

dal je uredu da stavim jedno 10-20 dobrih interesantnih putovanja , ilustovano i sa detaljima na slovenackom i italijanskom jeziku.
Nesta sto rado citam i edukujem se i vise od jednog puta , sledece pitanje u koju rubriku bi to postavio .
Ako je putovanje : nije nase tudja su ( mozda bi i bilo ok!?)
Ako postavimo u Simpatizere , iskreno mi nije jasno sta uopste znaci u kom je to kontekstu naslov.
Voleo bi da admin kaze svoje misljenje o ovim putopisima , do skoro su krasili slovenacki sajt ali novom uredjivackom politikom i prepravkama su se izgubili ( a ja snimio nekad na vreme )
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

sprinter napisao:Za Grosa

Pošto ne mogu da upišem odgovor na temi new forum, a vezano za postavljanje putopisa drugih, mislim da nije uputno postavljati putopise niti druge slične sadržaje a bez prethodne pismene saglasnosti autora.
Jeste da su putopisi informativnog karaktera, da nisu zaštićeni, ali su i lično delo autora i ipak ne bi trebali rizikovati.
Sasvim je dovoljno postaviti linkove ka izvornom tekstu.
Ukoliko padne izvorni sajt, šta da radimo, takva je sudbina.
Radi u donjem desnom uglu " upis odgovora"

Sprinter jednom pravnik uvek pravnik , .
Sta da se radi ? a da prevedem ja tekst na srpski ostavim slike i nakraju se zahvalim glumcima ... Steta sem toga zaista su okaceni bez neke zastite
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Nisam za to da se koriste tuđi putopisi. Lepo je videti neki lepo uređen sajt ali mislim da će se i kod nas vremenom sakupiti više materijala pa će i naš
forum ličiti na neke poznate i lepo organizovane.
Kakav je takav je ali je naš, srpski.
Pozdrav sa Stare planine! Ja opet skonuo na 3-4 dana, prija nam planinski vazduh da plaknemo pluća od gradske prašine i smoga.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Mustang stavio sam jedan da vidis kako su dobri , pa ako je za brisanje brisacemo
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

I ja kao i ti obožavam da gledam putopise ali ipak mislim da tuđim nije mesto na našem forumu. Može link pa ko hoće neka gleda tamo.
Uostalom, mislim da ipak u eri interneta svi sami mogu da nađu tako nešto, eventualno uz pomoć linkova.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Upravu si na strani simpatizeri postavio sam par tudjih internet adresa sa putopisima ... mozda i ovaj svajcarska alpi bi trebalo da se premesti ?
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ja bih ga premestio ali zar nije bolje da to bude u rubrici "putovanja" i da se svi koji nisu naši u postave u posebnu pod-rubriku.
Poslednja izmena od mustang u 30 Apr 2011 23:48, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Uspeo i ja

Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Za Igora

Igore mozda je mala greska ali jedan nas buduci clan se bezuspesno logovao vise puta .
Kaze da postoji u registrovanim clanovim ali nema aktivaciju.
Konkretan primer je za : DuleHy

Mozda bi bilo dobro da se otvori nova opsta tema REGISTRACIJA CLANOVA - KAKO SE REGISTROVATI
Hvala u ime drugih koji bi da ucestvuju u zivotu foruma a ne mogu da se teh. prikljuce
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Uklonio sam aktivaciju prije 10tak dana jer forum nije slao mejlove sa istom.
Sada je dovoljno da se registruje i odmah nakon toga uloguje, bez provjere mejla.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

groskamper napisao:Za Igora

Igore mozda je mala greska ali jedan nas buduci clan se bezuspesno logovao vise puta .
Kaze da postoji u registrovanim clanovim ali nema aktivaciju.
Konkretan primer je za : DuleHy
Uspeo sam da se registrujem ali sam promenio ime u DusanHY, jer nije hteo da reaktivira nalog pod imenom DuleHY.
Nema veze bitno je da sam konačno tu.
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Odlicno, dobrodosao :)
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Molba za Igora da podesi vreme na forumu
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Sad bi trebalo da radi ispravno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Gledam oglase na MOJ auto velika kolekcija kampera i kamp prikolica bilo bi dobro kad bi deo te ponude ili potraznje bilo preko naseg foruma mozda su neki od njih samo trgovci ali i sami clanovi bi imali uvid u berzu i ...
Mozda bi ovo moglo da se pomene u subotu vezano za delatnost sajta ...?
Odgovori