Predlozi - Putovanja, predlozi i iskustva

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Da li možda ima jos nekog na Kopaoniku? Juče popodne sam stigao nadajući se da će mo danas skijati, međutim snega ima vrlo malo i uveliko se topi. Juče je padala kisa, danas celog dana magla sa sitnom kisicom. Najgore moguće vreme za posetu. Sada se malo razvedrilo, temperatura oko 2C.
http://img442.imageshack.us/img442/4633 ... kkolaz.jpg
Poslednja izmena od mustang u 07 Jan 2010 17:23, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Zao mi je sto ti se desila ova kombinacija vremena i stanja na stazi, verujem da ne odustajes ,javili su za subotu nedelju vreme sa snegom, ali sam siguran da i ti imas kod sebe mogucnost da pratis prognozu sa neta.
neka ti teme sa foruma pomognu da ti interesantno prodje vece, mislim na Gospodina Stojana koji se licno javio nasem forumu i njegova putovanja po Norveskoj, takodje preporucujem tekstove i slike sa naslova

http://www.joy-of-life.at/travel-frame.htm

¨
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ajde da pomognem jos malo sa jos jednom novom adresom za razbibrigu a ne zaglupljuje.
Radi se o stranici limundo, Ne znam dali si upoznat sa sadrzajem iste pa malo da pomogneem, radi se o Srpskom e bay-u kad se registrujes mozes da ucestvujes sa ostalim clanovima na licitacijama kojie su neki put u poslednjoj sekundi i naj interesantnije. Ja sam skepticno poceo sa nekim malim predmetima i imam super iskustvo svaki predmet sam dobio na kucnu adresu i istom ciki postaru iz AKS-a platio sve ok. predmeti su po kategorijama i ima vise tipova prodaje , neko udari pocetnu cenu 10 din pa koliko iskoci, neko zada svoju minimalnu cenu pa kako iskoci, ili porukom javis prodavcu jednostavno da bi ti po isteku licitacije ukoliko nema ponudjivaca dao cifru... pa ako hoce hoce. Od ovoga se niko nije obogatio, ali meni bitno pomaze da ove zimske dane skratim(NARAVNO UZ FORUM CAMPING KLUBA) otkricu ti da ovih dana preko ovog sajta stavljam tv 6-ili 7 inca i kameru za rikverc za smesnu kintu. sve sluzi kao vezba dok se nedesi E Bay i za Srbiju

http://www.limundo.com/Aukcije
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

MUSTANG nadam se da uspevas uhvatiti malo snega na kamerama izgleda ok. Na Divcibarama nazalost nema za grudvu, imam kontakt telefon ski skole na stazi pa tako informaciju iz prve ruke. Dal su one adrese sinoc pomogle za razbibrigu ? Pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Hvala na korisnim informacijama, sinoć su bile od koristi. Danas je bilo vrlo lepo suncano vreme, doduse vetrovito ali prijatno. Mogli smo čak i da skijamo. Sto se tiče one adrese za razonudu "www.joy-of-life.at" odlična je ali kad deca odu na spavanje, inače je sve "snimljeno". Za "Limundo" znam odavno ali nisam nikada učestvovao. Uglavnom koristim "www.kupujem-prodajem.rs"
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

MUSTANG jesi li jos na kopu ili si sisao, ima li kakvog zapisa sa planine , kakav je put prema brzecu , lanci ili bez?
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sinoć sam krenuo sa Kopaonika u 19h. Nekako smo skijali dva dana. Medjutim, juče popodne se vreme toliko pokvarilo da smo odlučili da se vratimo. Vetar je duvao kao uragan, susnežica (vise kisa) gusta magla...Kao u paklu, strasno! Lance nisam koristio. Bilo je snega na putu samo na vrhu ali je i sneg padao na momente kad sam kretao nazad, pa ne znam kako je bilo kasnije. Otkrio sam lepu česmu 4km od centra na putu za Rudnicu. Tu se nalazi neko vikend naselje gde moja prijateljica ima vikendicu pa sam od nje i dobio taj podatak. Skoknuo na kafu i natočio lepu planinsku vodu. Evo i slika za 5 minuta.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

http://img85.imageshack.us/img85/2808/kopkolaz.jpg

Natpis na česmi lepo moli i upozorava posetioca i korisnika česme: "Ostavi me čistom, život ti značim. Hvala!", međutim, takvi smo mi Srbi, sami sebi kopamo jamu. Na sajtu www.tckopaonik.rs lepo pise da Kopaonik vrlo brzo može izgubiti status nacionalnog parka zbog loseg odnosa prema prirodi, pa ajde Srbi da nastavimo onda tako...
Ovaj jadni mis koji sakuplja poslednje zrake sunca, neće jos dugo.
Uveličajte sliku česme.
Poslednja izmena od mustang u 10 Jan 2010 21:24, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Potpuno isto mesto parkiranja kod Konaka , mislim da se poklopio trag guma.Lepo je
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Bio sam dva dana na mom starom mestu na stazi "Malo jezero" ali je bilo zauzeto kada sam se vratio iz posete prijateljici. Staza ne radi pa je opremu potebno malo vise nositi.Nije lose ni ovde ali je isuvise prometno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

meni je jedino bilo nezgodno sto kad ujutro dodju kombi i busevi, vozaci ceo dan gluvare oko parkinga do uvece, imam utisak da zevaju u opremu, agregat...
Mozda je to iz ljubopitljivosti ali je tako napadno da pravi sumnju.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Vidim da nas g. Stojan povremeno posećuje i u to ime VELIKI pozdrav! Opet sam danas gledao Vasa putovanja, nemam reči...fantastično!
G. Stojane želim Vam jos puno lepih putovanja narednih godina i da vas zdravlje služi jos bolje nego do sada!
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Za Stojana . Da li ste i vi bili ucesnik one nepogode sa MORSKOM PIJAVICOM prevrnuti veci kamper je dokaz ozbiljnih vetrova
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

groskamper napisao:meni je jedino bilo nezgodno sto kad ujutro dodju kombi i busevi, vozaci ceo dan gluvare oko parkinga do uvece, imam utisak da zevaju u opremu, agregat...
Mozda je to iz ljubopitljivosti ali je tako napadno da pravi sumnju.
Bas iz tog razloga ne volim da se parkiram tu. Ujutru rano, oko 7h probudio me je buldožer koji je "čistio" sneg sa glavnog puta i strugao onim raonikom o asfalt. Ne znam sta je čistio kada na putu nije bilo ni trunke snega. Prolazio je vise puta, nije mi jasno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

A kamion sa raonikom sa i ja imao priliku da cujem (evo smejem se sad) proizvodi takav zvuk kao smak sveta UZIVO ne znas sta je neprepoznatljiv zvuk a prilicno brzo prilazi... posle je bilo smesno ali pozelis da si onaj ali mis
Odgovori