Predlozi - Grupno putovanje 3 nedelje u junu 2010. u Norvesk

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Apsolutno se slažem sa Sprinterovim i Nidaconovim komentarima.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

I meni se cini razumni komentari uzivam u sporoj voznji primecujem stvari koje u poslu nisam video i ako sam vise puta prolazio tim putem . Primera ima puno, za mene je sve novo sem jurcanja po putu za novac.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Koliko vidim lagana voznja svima prija, pa i meni. Pogotovo sa porodicom. Problem je ograniceno vreme za veliki poduhvat. Imamo vise varijanti :
-da cekamo da se steknu uslovi da nam vreme ne bude limitirajuci faktor, znaci penzija
-da odemo avionom do Norveske pa tamo iznajmimo kampere
-da odemo preko neke turisticke agencije avionom pa autobusom
-da u datom vremenu obidjemo sta mozemo svojim kamperima znaci forsirana voznja
Za sve varijante se podrazumevaju finasijske mogucnosti.
Razliciti smo ljudi sa razlicitim zeljama, afinitetima i mogucnostima. Ja sam se naputovao sa rancem na ledjima autostopom i nikada mi nije bilo lepse. Sada otkrivam drugacije dimenzije otkrivanja novih prostora sa svojom decom,suprugom i prijateljima i dalje uzivam.
Podrzacu svaku drugu ideju za putovanje, druzenje.upoznavanje. Dajte inicijativu za neku drugu destinaciju, drugi termin. Hajdemo na prolece na Vlasinu, ili .....
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja sam za varijantu druženja u proleće ali tek kada malo olista i ocedi se voda, čisto da bi mogli da se družimo napolju, dakle kada budu malo prijatnije temerature i kada je takvo vreme da čim zađe sunce iza oblaka, da ne moraš baš odmah juriti po zimsku jaknu. Nekako mi Prvi maj dobro zvuči. Tada su već duži dani, kreće proleće punim plućima, zna da bude baš prijatno vreme, tako da se može upriličiti dobar piknik u prirodi, roštilj, organizovati nekakva sportska aktivnost ( fudbal na male goliće na primer, bagminton, odbojka, pikado ili nešto slično). Mi koji radimo, imamo par dana lufta, tako da se može organizovati produženi vikend, počev od Četvrtka,Petka pa zaključno sa Nedeljom, Ponedeljkom.

U vezi mesta , nekako mi istočna Srbija zvuči primamljivo, imam osećaj da nam Mustang tu može pomoći odabirom destinacija. Bilo bi dobro u destinaciju uvrstiti i bazen, tako da se čovek može zaista i odmoriti za to vreme.

Pre izvesnog vremena kod zajedničkih prijatelja upoznao sam jednu zaista finu gospođu iz Engleske, ona sem svog redovnog posla organizuje i putovanja, već je bila u više navrata u istočnoj Srbiji, oduševljena je lepotama i krajem ovog dela Srbije, kao i gostoljubivošću lokalnih meštana, pitaću je za iskustva i njene predloge za odabir i organizaciju putovanja kao i koje destinacije treba posetiti. Jednu od ruta koju je organizovala, pre dva-tri meseca je ispratio dnevni list "Blic".
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Sad se prisetih i da je groskamper prošle godine bio sa kamperom na ovim destinacijama, tako da može i on da da svoja viđenja. Istočnu Srbiju kao destinaciju sam predložio zato što je posmatram kao mesto koje nam je svima sa foruma bar podjednako blizu-daleko, o čemu bi trebalo za prva viđanja i druženja da vodimo računa.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Dobro poznajem taj kraj i znam nekoliko dobrih mesta zgodnih za parkiranje i noćenje većeg broja kampera. Za 3-4 dana se mogu obići prelepa mesta na staroj planini i okolini. Priroda je izuzetna pored Toplodolske reke, Visočice, Jerme, Dojkinačke, Zavojskog jezera... Napraviću neki kolaž kada budem imao vremena.
Poslednja izmena od mustang u 15 Jan 2010 16:32, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

mustang je u pravu, citao sam njegov opis Stare planine, on ljudi voli to mesto i dobro ga poznaje , ja sam se tamo zatekao i iskreno uplasio sam se sta me je snaslo,prava divljina nepromenjena sto godina iskreno surova priroda, dodacu da se tamo se moze videti minimum broj objekata u odnosu na povrsinu.Koliko je vazno da te neko uputi u geografiju tog kraja ovde je vise nego vazno
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Post od poseidon »

Mustang,ima nas desetak u Nisu sa kamperima,bilo bi lepo de organizujemo neki susret.Zavoj,Vlasina pa i Bovan lepo zvuci,pa neki drugi vikend mi odlazimo na sever.Licno ja obozavam vodu pa makar bio i lep izvor.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Prebaciću temu iz zadnjih komentara u pravu rubriku: Putovanja, predlozi i iskustva. Pogledajte tamo!
Omnia mea mecum porto
Odgovori