Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

welkw.ns @
'Dobro došao na Forum i na druženje na Oblačinskom jezeru.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: Predstavljanje novih članova

Post od mustang »

Welke.NS, dobro nam došao na forum!
Želim ti dobrodošlicu i puno pređenih kilometara kamperom.
Pozdrav i vidimo se na Oblačinskom jezeru.
Omnia mea mecum porto
Welke.NS
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 09 Maj 2015 00:24

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Welke.NS »

Zahvaljujem Vam se obojici na dobrodošlici, ako ne pre, svakako se vidimo na Oblačinskom jezeru.Mustang vidim da ste iz Niša,(ja sam inače Niški zet ) pošto sam na godišnjem odmoru, sutra putujemo u Niš, tačnije u Brzi Brod tako da ćemo odatle i krenuti na Oblačinsko jezero.Sinoć sam čitao na forumu na temu frižidera, vidim da imate iskustva vezano za isti , pa bih Vas zamolio ako budete imali vremena jedan dan pre nego što krenemo na Oblačinsko jezero, da probamo zajedno (uz po koje pivo) da stavimo u funkciju frižider u mom kamperu.Kamper sam kupio prošle godine u oktobru, tako da frižider još nisam uključivao, tj pokušao sam pre neki dan na 220V pa neće da hladi.
Poslednja izmena od Welke.NS u 12 Maj 2015 22:30, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: Predstavljanje novih članova

Post od mustang »

Može, čujemo se sutra.
Omnia mea mecum porto
Welke.NS
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 09 Maj 2015 00:24

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Welke.NS »

Pozdrav svima,
Ukratko da se predstavim ,zovem se Velibor iz Novog Sada sam.Ovaj sajt pratim unazad godinu I nešto vise dana I mogu Vam reći da sam se oduševio istim. Supruga Mirjana I ja već par godina unazad smo maštali o tome kako bi bilo dobro kada bismo uspeli da kupimo kamper I da sa njim zajedno sa našom dečicom proputujemo prvo po našoj lepoj zemlji Srbiji a potom I van njenih granica. Prošle godine u jesen su se kockice nekako složile I uspeli smo da kupimo naš prvi kamper po preporuci admin-a (Dušana). Kupili smo Fiat Ducato 1,9TD godište 1991. sa nadogradnjom Burstner A570. Kada smo išli da ga pogledamo pre kupovine, iskreno to mi je drugi put u životu da uopšte uđem u neki kamper (prvo smo gledali neki Ford-ov ali je bio u dosta lošijem stanju). Naravno da bismo voleli da imamo I mlađi kamper, al što bi naš narod rekao, pružili smo se toliko koliki nam je jorgan dugačak, tako da smo I presrećni I sa ovim našim obzirom da nam je to naš prvi kamper koji će zadovoljiti naše potrebe.Pošto je kamper star isto toliko koliko I ja ima radnog staža, za očekivati je bilo da ćemo na početku imati još dodatnih ulaganja da bismo ga doveli u stanje da sve funkcioniše (zamena zadnjih kočionih cilindara. prednjih kočionih creva, zamena oba akumulatora..).Imao sam problem na tehničkom pregledu prilikom registracije po pitanju ukupne nosivosti, al o tome ću pisati na nekoj drugoj temi.. Ukoliko mi budu bili potrebni neki dodatni saveti od Vas iskusnijih kamperista, sada znam da ću ih I dobiti obzirom da ih nesebično delite sa svima ostalima što I jeste svrha ovog sajta, jer svi mi činimo jednu veliku porodicu kamperista I cast mi je I zadovoljstvo što smo I mi sada deo nje. Da nije Vas, iskreno ne bih ni znao da u Srbiji postoji jezero po imenu Oblačinsko, tako da jedva čekam da ga posetimo družeći se sa svima Vama. A sad odoh da spavam...pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

@welke.ns Suština je u ljubavi prema ovakvom načinu odmora, sve ostalo su nijanse. Kamper treba da ispunjava tebi zadate kriterijume i sadrži neke osnovne stvari.
Da bi osetio svu lepotu jutra na pustoj plaži, miris mora, svežinu vazduha, hvatanja prvog jutarnjeg sunca, jutarnjeg kupanja, treba da prespavaš na pustoj plaži, a to možeš i u šatoru.
Kamper ti daje slobodu pa možeš da biraš hočeš li ostati sat, dva, ceo dan ili par dana na jednom mestu, pa ideš dalje. Ja lično čim sednem u kamper, ja sam na odmoru, izgubio sam osećaj da treba da vozim i stignem do određene lokacije gde ću provesti letovanje, čim kročim u kamper ja sam na odmoru.
Zato, što više koristite kamper, ako možeš i preko vikenda, i još jednom dobro došli na Forum uz želju da sa ljubimcem pređete što više kilometara.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Dragan »

Dobro nam dosao.
Pozdrav Dragan.
Welke.NS
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 09 Maj 2015 00:24

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Welke.NS »

Dragane,
I tebi hvala na dobrodoslici. Sprinter-u lepo si to opisao u par recenica sustinu kampovanja bilo da je to satorom ili kamperom I to su osnovne prednosti kampovanja u odnosu na iznajmljivanje apartmana ( mislim na letovanje). Ono sto sam naveo u svom predstavljanju da bih voleo da smo mogli da kupimo mladji kamper, to sam naveo iz razloga sto sa mladjim verovatno ne bih imao ovolikih muka kao sto imam sa ovim starijim npr. pumpa za vodu ne radi kako treba, bojler je procureo, frizider ne radi a kada sam kupovao kamper navodno sve je radilo tj funkcionisalo, no moja je greska sto to sve nisam i proverio pre kupovine. Nas prijatelj Mustang mi je pomogao oko pumpe za vodu pa cu to opisati u temi koja je namenjana za pumpu.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

Šta ćeš, prvi mačići se u vodu bacaju ( šta bi na ovu uzrečicu sada rekli pripadnici životinjskih pokreta mogu samo da zamislim).
katarina
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 29 Maj 2015 21:24

Re: Predstavljanje novih članova

Post od katarina »

Dobar dan svima.
Moje ime je Katarina zivim sa mojim Muzom 40 godina u Nemackoj
Obadvoje smo rodom iz Vojvodine.Kampujemo 20godina.Zelja nam je da upoznamo
kampere atakodje i kamping predele u svim delovima Srbije.Mi posedujemo Alkoven od Burstner kupljen 2012
Puno pozdrava svima pa se nadam da ce se neko javit
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Dragan »

Dobar dan Katarina, Vama i vasem suprugu i dobro nam dosli na forum. Kamperiste mozete upoznati na nasim tradicionalnim okupljanjima o cemu se mozete informisati na forumu. Na istom mozete naci i opise razlicitih destinacija u Srbiji koje su nasi clanovi posetili.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

@Katarina
Dobro došli na Forum.
Svi smo ovde sa sličnim interesovanjima, svi volimo prirodu i kampovanje.
Nadam se da ćemo se dugo družiti, razmenjivati iskustva, a obzirom da već duže vreme krstarite putevima, sigurno ćete podeliti svoja sikustva sa drugima.
Nadam se da ćete se učlaniti i u Klub.
Pozdrav
katarina
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 29 Maj 2015 21:24

Re: Predstavljanje novih članova

Post od katarina »

Puno hvala na odgovoru veoma smo se obradovali.
Ako bog da dolazimo na Jesen u Srbiju ali cu se jos javiti
u kom mesecu. Radvali bi se da upoznamo nekoga da nam ispricate vase dozivljaje
i iskustvo. Zelimo svima lep dan
Welke.NS
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 09 Maj 2015 00:24

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Welke.NS »

Katarina,
i ja bih Vam poželeo dobrodošlicu na forum. Obzirom da imate toliki kamperski staž , nadam se da ćete sva Vaša dosadašnja iskustva podeliti sa svima nama koji tek počinju sa kamperskim načinom uživanja u blagodetima prirode. Veliki pozdrav iz Novog Sada.
Korisnikov avatar
GoranBGD
Korisnik
Postovi: 51
Pridružio se: 09 Jun 2015 06:42

Re: Predstavljanje novih članova

Post od GoranBGD »

Pozdrav svima ja sam Goran iz Beograda. Kampovao sam malo kao klinac samo u šatorima. uglavnom u crnoj gori.. Od skoro sam vlasnik jednog ducata sa detlefs nadogradnjom . Plan je sa porodicom malo ići okolo uglavnom na letovanje i poneki izlet. Deca su već oduševljena novom kućom.. malo kozmetike oko kampera tj personalizacije i odnosmo negde. Eto toliko za sad.. vidimo se na nekom okupljanju.
Odgovori