NOVI FORUM

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

za sad petak posle podne (ima pet dana za uskladjivanje obaveza, vreme ce bit lepo, pa eto prilike za izlet), do Beograda ima samo par sati odakle god da se krene , smestaj imate , a za hranu ce iskoci neko "prase"...
Naravno da se slazem moze kod mene u restoranu .
Moglo bi stvarno konkretno da se donesu neke smernice i dogovor , lepo je kad se ostavi neki trag a nama se desilo da smo na zacetku jedne ideje ...
Pozdrav Zoran
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Potvrđujem petak popodne, meni odgovara. Kao što reče Zoran, ima se taman vremena.
Pozdrav
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

OK petak po podne. Ja cu spremiti dosadasnju dokumentaciju kluba i predlog buducih aktivnosti. Pripremicu i izvestaj o dosadasnjem radu i aktivnostima. Ocekujem da svako pripremi svoje vidjenje buduceg rada kako bi efikasno doneli zajednicke zakljucke.
Na sastanak svakako treba da dodje i kolega IGOR koji je po profesiji programer i koji ce se baviti nasim sajtom i forumom.
ADMIN
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

od srede do nedelje nisam u Beogradu, tako da necu moci da prisustvujem, ali cu rado pomoci sta god da se dogovorite.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Petak popodne prihvatam.
Pozdrav, Kamper original
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Sasvim slučajno biću u petak u BG, pa kada sam video temu došao bih da se upoznamo i proćaskamo (naravno prepravio sam plan pa ću umesto kolima doći kamperom), ako sam dobro razumeo primate i nas iz unutrašnjosti
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Lio nemoj da te molimo ko mladu unutrasnjost ili ne vise nije tema , mozda od vece pomoci bude da opisem ggde se nalazi moj objekat.
Dakle ukoliko znate gde su ''KInezi''u bloku 70 to je vec lakse reci cu da Juri Gagarina od pravca beograda kad se prodju kinezi na sledecem semaforu levo ulaz u gandijeva ulica ((piramida centar u tom skretanju ostaje sa desne strane ) do kraja te ulice prema nasipu -Savi okretnica bus 68.
Ko koristi GPS nek ukuca beograd (novi beograd) gandijeva 237 i dovesce ga do parkinga
spalv je naravno na reci 100met od parkinga i poznat je po imenu GROŠ
za svaki slucaj tel 064/138-4797
http://www.portal-srbija.com/zabava-i-u ... plav-gros/
Poslednja izmena od groskamper u 11 Apr 2011 18:52, izmenjeno 1 put ukupno.
singer
Korisnik
Postovi: 73
Pridružio se: 15 Mar 2011 20:06
Lokacija: Fjutog

Post od singer »

Ne mogu da izdrzim...

Za nas iz Novog Sada je i Beograd unutrasnjost...

:)
Razlika između dečaka i odraslog muškarca je samo u ceni njihovih igračaka
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Posto vidim da naziv Kamping klub Beograd malo deluje odbojno za kolege van Beograda, hajde da promenimo ime u mozda Kamping klub Srbije? Posto moramo da se preregistrujemo eto prilike. Jos jedna tema za petak i FORUM
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Vratio mi Igor konacno moj identitet da sjasem sa Kampera. Hvala,hvala,...i skinuo nam spamove pa verovatno ostaje stari forum. Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

odlicna vest , dal postoji opcija da se nadogradi ilustracijama obogati ? jedna od tema takodje ?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

U to ime ...
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Za Vladt,

Dobro došao u naše redove.
Što se tiče saveta koje tražiš, podsetiću te na vtrmr koje ti je potrebno za popravke i nabavke opreme, na kvalitet radova koje moraš da obezbediš jer je u tvom interesu, količinu novca i živaca za sve to, itd.
Ja prodajem SKORO NOVU PRIKOLICU ADRIA ACTION 341 PH+, UPOLA CENE. Pošto ževot ide sve brže i brže, razmisli gde ćeš se naći posle opremanja polovnog ili havarisanog vozila ili prikolice. Verovatno ponovo na početku.

Ako si zainteresovan, javi se : 063 308401 VLADA ili 063 256483 GLIŠA.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Podržavam predlog Admina za novo ime foruma. Ima Nas iz svih krajeva i zaista je dobro da se ime jednog grada ( bilo kog ), ne upisuje . Označavanje države je dobro i zbog posetilaca foruma, domaćih i stranih.

Za Petak, kakav je plan, otprilike u koje vreme da se vidimo, 17.00, 17.30, 18.00ha, ? Kako Zoranu odgovara? On je domaćin.

Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

od 17 pa do 18h okuplanje verujem da ce saobracaj biti poprilicno problem iz pravca beograda , pa zarad nervoze da bi se izbegla napravicemo ovakav dogovor . ILI mozda malo kasnije ? ima li predloga
Odgovori