Predlozi - Putovanja, predlozi i iskustva

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

http://img300.imageshack.us/img300/6710/s5034142.jpg

Pripreme za odlazak Stare i docek Nove
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Jel ti treba pomoć za pripreme?
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Jel vam vase tete zaviruju u komjuter, nemojte da posle bude belaja !
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Zorane, na ovom mestu postavlja se ono čuveno pitanje iz filma Lepota poroka: "Tato jesu li ove one od juče? ... pa ide nastavak dijaloga"
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

uvek svezina prija, nazalost kod mene je vaznije da prave pare nego sta drugo.
tako da iskreno samo vizuelni efekat je upitanju, one sa snimaka su od prosle godine
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Kakvi nažalost, naradost one prave pare
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

EVO CESTITKE KOJU SAM OSMISLIO ZA SVE KAMPERE U NOVOJ 2010.

http://www.youtube.com/watch?v=jyBFvb0Pu-Q
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

Tebi i svim KAMPERIMA SRETNA NOVA GODINA I PUNO LEPIH PUTOVANJA!!!!!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Odoh ja za Besku, kod Sapuna u Sidro, na doček, svima sve najbolje u Novoj 2010-oj, i da ima sto više kampera u Srbiji, u 2010-oj bar 20% više nego što ih ima sada.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

SREĆNA NOVA 2010!
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Evo Nas u 2010. posle euforije pomalo da napravimo plan za najblizu buducnost.Po meteorolozima u januaru u Srbiji treba da se dese 15-16 dana sa snegom ,pocevsi od subote na nedelju. Po tom bi trebalo planine da prednjace sa padavinama, pa eto prilike da racionalno iskoristimo sa sto vise dana u putovanjima u odnosu na visoku cenu registracije i odrzavanja nasih kamp vozila. Citao sam naslovnu starnu naseg sajta , tekst naseg adminstratora za TRAVEL o organizovanju putovanja predpostavljam na sever. Verujem da ce biti detalja?
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Da jos jednom pozelim nasem kamperskom pokretu, da u 2010. bude stalno u pokretu, da se druzimo, upoznajemo, otkrivamo nove prostore i dozivljavamo nova zadovoljstva.

Putovanja me ispunjavaju vise od svega. Sve sto sam proputovao peske, autostopom, biciklom,motociklom,vozom,autobusom,avionom,helikopterom,automobilom,kamionom,brodom,camcem-Tara- ili kao kruna svega kamperom, duboko mi je urezano u secanje i uvek se iznova radujem prelistavajuci dnevnik, gledajuci fotografije ili snimke video kamerom. Ljudi koji nisu u mogucnosti da putuju zaista su uskraceni za velike dozivljaje i iskustva.

U vezi najave grupnog putovanja na krajnji sever Evrope u Travel-u, da vam dam jos par dodatnih informacija. Nas kolega , moj kum Sale je inicijator putovanja u Norvesku u junu sada vec ove godine. Nasa sugradjanka koja zivi u Norveskoj i koja radi u turistickoj agenciji treba da pripremi program boravka u Norveskoj.
Prema za sada slobodnoj proceni na put bi krenulo oko 10 kampera sa 30 do 40 ljudi.
Putovali bi ka severu forsirano za oko 3 dana u Norveskoj bi boravili oko 10 dana a povratak bi bio 7 dana. Nakon usvajanja programa u Norveskoj zainteresovani koji bi isli pravili bi zajedno program za nazad. Grubo. neke zanimljive tacke su Amsterdam, Pariz, Monte Karlo, Firenca, Venecija i eventualno zvanicna poseta Kamping klubu Slovenije. Do kraja januara cemo oformiti mali "organizacioni stab" koji bi napravio predlog programa. Princip bi bio da svako placa svoje troskove goriva,putarina, kampova a da se neki zajednicki troskovi dele na ravne casti kao sto je angazovanje turistickog vodica, turistickog autobusa ili vec sta bude predlozeno i usvojeno u programu. O tom, potom

Otvaram temu za predloge, razmisljanja, sugestije.

Sutra sam u 12h na Ada Ciganliji ispred Golf kluba pa mozete doci na kafu ili caj-zbog novog zakona alkohol samo kada zena vozi ili kod kuce u papucama.

Od aktuelnih informacija da napomenem da nam je jedan kolega sinoc otputovao u Italiju i juznu Francusku a sutra ujutru jos jedan krece u Italiju-Livigno na skijanje-snega na pretek. Sa njima sam na vezi i davacu vam zanimljive informacije-promptno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dali ste ljudi citali gledali slike primetili ili culi za Nemce koji zive u kamperu i tako obilaze Evropu pritom zapisuju svaki dan i fotografisu.
Moram reci da je njihov posao vezan za naturizam+ jos neki putopis sa erotskim fotografijama koje prodaju putem interneta.
Ukoliko niste gadljivi na to oni imaju putopis skoro svaki dan iz --------2003--2004--2005---2006---2007---2008-- a zakljucane su delimicno 2009--2010.

VELIKIM SLOVIMA----JOY OF LIFE-------(netreba prevod)------UZIVAJTE siguran sam da ce te potrositi par dana na ove putopise:
.
http://www.joy-of-life.at/travel-frame.htm
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Mir Božiji, Hristos se rodi! Srecan Božic svim forumasima! Pozdrav sa Kopaonika!
Poslednja izmena od mustang u 07 Jan 2010 16:46, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

VAISTINU SE RODI. Hvala na lepim cestitkama. Zao mi je sto, koliko cujem nema snega. Gore mi je svastika sa porodicom i vraca se .
Odgovori