Predlozi - Grupno putovanje 3 nedelje u junu 2010. u Norvesk

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

pogresno dugme.

Dragi Stojane, dobrodosli na nas forum Nadam se da ce vam biti zanimljivo a i nama. Vase bogato iskustvo ce nam biti od velikog znacaja prilikom planiranja programa puta u Norvesku. Nadam se da cemo napraviti put koji ce svi pamtiti. Pored naseg licnog zadovoljstva u otkrivanju i druzenju, jedan od motiva ce biti promocija nase zemlje i upoznavanje sa kamperistima na nasem putu. Kontaktiracemo njihove saveze i licno im preneti zelju za saradnjom. ocekujemo da dobijemo podrsku grada Beograda, turistickih organizacija Beograda i Srbije kao i nekoliko sponzora. Medijski cemo biti podrzani od TRAVEL MAGAZINE, i mnogih drugih. Vlasnik TDI radija je na bazi usmene ideje vec pokazao zelju da nas medijski podrzi.
Kada budemo zavrsili program javno cemo ga preentovati radi dopunskih predoga i sugestija.
Pozdrav svima . HRISTOS SE RODI. Admin
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Pozdrav za Martu od koga ocekujemo malo vise informacija o boravku u cuvenom ski centru.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Zelim Gospodina Stojana da posebno pozdravim i pozelim mu da se cuva i da ga sluzi zdravlje, takodje i njeovu suprugu.
Izuzetno sam zahvalan za sadrzaje koje je nesebicno opisao i preneo hiljadama ljudi i pomogao da se cuje i vide lepote ove severne zemlje. Takodje sam inpresioniran Vas odnos prema putovanju kao primer za druge kampere.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

HRISTOS SE RODI! Pozdrav sa Bohinja. Bice opsirnijih izvestaja ali ja sam tek na pola puta.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

VAISTINU SE RODI Marta
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

hajde da se zakaci jos neko. Tek nas je 4.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

4 plus dva gosta. OK
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Kao što vidim, Stojan iz Istre se odmah javio posle našeg jutrošnjeg kontakta.
Admin juri sponzore, promoterske efekte i ostale korisne stvari, a meni je Stojan "zadao" krupan zadatak:
definitivno moram da se odlučim između kampera i Tischerova kućice na pikapu /umesto prikolice/.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

PODRSKA
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

MUDRO!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

kamper nemoj mnogo da brines --deda mraz je dobar cika ma koliko god mi bili stari umemo da se radujemo !!
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

mlađi sam od Stojana 22 godine.
dakle, ima nade za nomade...
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Za groskampera. Ima jedan tvoj kolega parkiran u Kranjskoj gori. Dobro je uradjen. Dugo je na parkingu, verovatno je vlasnik neki lokalac.
peraseljak
Korisnik
Postovi: 15
Pridružio se: 14 Nov 2009 23:33

Post od peraseljak »

Pocelo je pocelo.Vidim ja da ce od ovoga biti nesto.Suprugu sam obavestio o ovoj destinaciji,odmah prihvatila,cim je videla Stojanov dnevnik.Jos samo da pronadjemo jedan par za saputnike.
Veliki pozdrav svima,srecni Vam Bozicni praznici.Svima koji slavite.

MIR BOZJI-HRISTOS SE RODI
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

vaistinu se rodi
Odgovori